Spoluzakladatelka – Na černých životech záleží – se popisuje jako „školenou marxistku“

NWO, Odvážný nový svět

Spoluzakladatelka – Na černých životech záleží (BLM) – Patrisse Cullors v nově objeveném videu z roku 2015 říká, že ona její spolu-organizátoři jsou „školení marxisté“, čímž se podle zprávy objasňují ideologické základy jejich hnutí.

Cullors, 36, byla protekční dítě Erica Manna, bývalého agitátora domácí teroristické organizace Počasí podzemí a strávila roky absorbováním marx-leninské ideologie, která formovala její světový názor, hlásí Breitbart News.

„Myslím, že prvořadou věcí je to, že opravdu máme ideologický rámec. Já a Alicia konkrétně jsme školené organizátorky,“ řekla s odkazem na spolu-zakladatelku BLM Alicii Garza.

„Jsme trénované marxistky. Jsme velice zběhlé v určitém druhu ideologických teorií. A myslím, že proto jsme opravdu zkusily vybudovat hnutí, které by mohlo využít mnoho černých lidí,“ dodala Cullors v interview s Jared Ballem z The Real News Network.

Cullors, když v roce 2018 propagovala svoji knihu „Když vás nazývají teroristy: Memoáry – Na černých životech záleží,“ tak popisovala své uvedení do marxistické ideologie a její podporu pro ni.

Pro Democracy Now! Popisovala, jak se pod mentorstvím Manna stala školenou organizátorkou u Centra komunitní strategie pracujících, které nazvala svým „prvním politickým domovem,“ kde byl Mann ředitelem, hlásí Breitbart.

Toto centrum, které svoji filosofii popisuje jako „městský experiment“ využívá organizaci zdola, aby se „zaměřilo na komunity černochů a latinů s hlubokými historickými vazbami na dlouhou historii proti-koloniálního, proti-imperialistického a pro-komunistického odporu k Americkému impériu,“ uvádí se v prohlášení.

Rovněž vyjadřuje svoji vděčnost za práci Komunistické strany USA, „zvláště černých komunistů,“ stejně jako svoji podporu pro „ohromnou práci Strany Černých panterů, Amerického indiánského hnutí, Mladých lordů, Hnědých baretů a ohromné revoluční duze experimentů ze 70. let,“ hlásí Breitbart.

Mann byl v roce 1968 koordinátorem Studenti za demokratickou společnost, od níž se v následujícím roce odštěpilo radikálnější křídlo – Počasí podzemí.

To bylo vedeno Billem Ayersem a Bernadine Dohrn, kteří vyzývali k „přímým akcím“ občanské neposlušnosti ve snaze svrhnout vládu USA. V roce 1969 klasifikovala FBI tuto skupinu jako domácí teroristickou organizaci.

Mann byl nakonec obviněn z násilného přepadení, rozvracení pořádku, poškozování majetku, zohavování budovy a narušování veřejného shromáždění, za což strávil 18 měsíců za mřížemi.

By Yaron Steinbuch

June 25, 2020 | 11:46am | Updated

Náhledový obrázek: Patrisse CullorsRich Fury/Getty Images for Teen Vogue

Zdroj: https://nypost.com/2020/06/25/blm-co-founder-describes-herself-as-trained-marxist/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments