Spojené národy vyzývají k drastickému úsilí o omezení globálních emisí

Globální oteplování, NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, NWO

V úterý Spojené národy prohlásily, že humanitární dopady „klimatické nouze“ budou daleko horší, pokud se nevyvine „drastické úsilí“ o omezení globálních emisí.

Kancelář Spojených národů pro koordinaci humanitárních záležitostí (UNOCHA) ve svém úterním poselství na Twitteru vyzývala k „silné mezinárodní reakci na složité nouzové stavy a přírodní katastrofy,“ kdy článek OSN naléhá, že klimatická změna není žádná vzdálená vize obtížné budoucnosti, nýbrž realita dneška.

„Lidmi vyvolané globální oteplování spustilo téměř zdvojnásobení přírodních katastrof v minulých 20 letech,“ tvrdí článek. „Mezi lety 2000 až 2019 došlo nejméně k 7 348 katastrofám, které si ve světě vyžádaly 1,23 milionu životů a postihly 4,2 miliardy lidí.“

Tento článek, aby ospravedlnil své tvrzení, že globální oteplení způsobilo skoro zdvojnásobení přírodních katastrof, tak se odkazuje na zprávu od zase jiné kanceláře OSN, která ale nikoliv překvapivě, nikdy takové prohlášení neučinila.

„V roce 2019 bylo kvůli klimatickým extrémům globálně postiženo ztrátou potravinové bezpečnosti 34 milionů lidí, kdy s počasím spojené hrozby způsobili 24,9 milionů vysídlení v 140 zemích,“ pokračuje článek.

Rozvíjející se klimatická nouze „přidává humanitárním organizacím další vrstvu stresu, když tyto jsou už teď ještě přetíženější než kdy dříve,“ oznamuje článek.

Článek dále zaměňuje klimatickou změnu za extrémní počasí, což samozřejmě není to samé, a kdy mezi nimi není zjištěna žádná kvantifikovatelná korelace.

„Klimatická změna postihuje každý kout světa, ale dopady nejsou pociťovány rovným dílem,“ prohlašuje, než lehce podstrčí. „Lidé v zemích s nízkým příjmem jsou s nejméně čtyřikrát vyšší pravděpodobností extrémním počasím vysídleni než lidé v bohatých zemích.“

Článek zachází až k tak hanebnému extrému, že spojuje osud jednoho člověka, 81letého Súdánce jménem Bak, který roku 2020 uvízl na několik dnů ve vodě, když jeho rodnou zemi zaplavily hrozné povodně, s globálním oteplováním.

„Lidé jako Bak nesou nejnižší odpovědnost za globální emise skleníkových plynů, ale jsou to oni, kdo nesou břemeno klimatické změny,“ tvrdí směle článek.

Spojené národy posedlé alarmistickou propagandou proti zlu klimatické změny nejsou ale schopny počkat na konkrétní vědecká data, která by jejich tvrzení verifikovala. Místo toho se teď neustále uchylují k nevědeckým poukazům a smyšlenkám v naději, že od nich nikdo nebude chtít, aby svá tvrzení prokázaly.

Mnozí skutečně seriózní klimatičtí vědci poukazují na praktickou nesmyslnost spojování jakékoliv jednotlivé meteorologické události s klimatickou změnou, což je praxe známá jako připisování události nebo připisování klimatické změně.

Dokonce i Mezivládní panel o klimatické změně (IPCC) uvedl: S omezeným množstvím dat není ani v principu možné formálně rozlišit mezi všemi možnými vysvětleními.

THOMAS D. WILLIAMS, PH.D.

2 Feb 2021

Zdroj: https://www.breitbart.com/environment/2021/02/02/united-nations-calls-for-drastic-efforts-to-curb-global-emissions/

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tinnoo3
1 rok před

Celí článok o výzve ONS bol iba o klimatickej zmene. Ale žiadny a práve pomenovanie jadra problému nebolo pomenované. A tím je predsa PRELUDNENIE PLANÉTY ĽUĎMI. Na preludneni planéty padá a stoja všetky sekundárne problémy pozemského človeka. Bez kontroly pôrodnosti a jej zastavením cikle 10 rokov a cikle 1 ročnom období kde by boli povolené len 20 miliónov pôrodov a znovu ciklom 10 rokov zákazu pôrodov a kontrolou dlhodobých dekadach 90 rokov by sa podarilo. Znížiť populáciu na Zemi. Cirka z terajších 9.160 miliardy na 529 000 000 miliónov ľudí. Čo by konečnom dôsledku pomohlo planéte Zemi a prírode a… Číst vice »