Španělští doktoři uspořádali první demonstraci po 25 letech na protest proti novému vládnímu covidovému řádu

NWO, Odvážný nový svět

Doktoři napříč Španělskem v úterý vyšli do ulic v rámci toho, co mediální kanály nazývají první zdravotní stávkou, která zemi postihla po 25 letech.

S tím, jak ve Španělsku řádí pandemie koronaviru, kdy ministerstvo zdravotnictví v úterý hlásilo dalších 18 418 případů, tak doktoři začínají protestovat v tom, co nazývají odporem k nouzovému stavu ministerského předsedy Pedro Sancheze, který byl zaveden v neděli.

Tato vyhláška požaduje, aby se doktoři a sestry hlásili do řady nasazení, která jim mohou být vládou během stavu nouze přidělena, což by mohlo platit řadu měsíců.

Doktoři si stěžují, že nový zákon porušuje jejich práva a narušuje standardy péče o pacienty, jelikož doktoři by mohli skončit při práci v oblasti, pro kterou nemají specializaci.

Tyto protesty budou pokračovat na neurčito, kdy doktoři jsou odhodláni demonstrovat poslední úterý každého měsíce, dokud nebude dosaženo dohody.

Během předchozích dvou týdnů bylo poprvé ve Španělsku potvrzeno 200 000 nových případů a případy v úterý oproti předchozímu týdnu vzrostly o 33%. A během posledních 24 hodin zemřelo dalších 267 lidí.

„Ministerstvu zdravotnictví jsme nestáli a ni za schůzku, kterou by nás zkusili přimět k odvolání demonstrace,“ říkali španělskému zdravotnickému časopisu iSanidad.

Španělské nemocnice pobraly skoro 16 700 aktivních pacientů s COVID-19, což o více než 600 více v porovnání s pondělkem, kdy jedna čtvrtina jednotek intenzivní péče se teď používá k léčbě těch, co mají tuto infekční chorobu.

Protesty doktorů následují po podobných demonstracích v Indii, kde si během raných měsíců pandemie lékaři stěžovali, že se potýkají s bezprecedentním obtěžováním veřejností.

by Tyler Durden

Wed, 10/28/2020 – 04:15

Konec formuláře Zdroj: https://www.zerohedge.com/geopolitical/spanish-doctors-stage-first-walkout-25-years-protest-governments-new-covid-19-order

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments