Španělské vyšetřování zjišťuje, že vakcinační pas nemá na šíření infekce žádný vliv

Cenzura a informační manipulace, NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, NWO

Vyšetřování expertů ve Španělsku dospělo k závěru, že vakcinační pasy nemají na útlum šíření infekce COVID-19 žádný významný dopad.

Detaily z této studie provedené španělskou mezi-regionální komisí pro Covid získal El Pais a píše se o tom na the Telegraph.

Tito experti se podívali na systém, který byl realizování v jiných evropských zemích, a zjistili, že uvalovat na lidi povinnost předkládat doklad o vakcinaci, aby mohli do prostor jako bary, restaurace a kina, „nesnižuje míru přenosu.“

V těch evropských zemích, kde se takovýto systém používá, počet případů značně roste, ač je pravdou, že míra vakcinace u nich je daleko menší než ve Španělsku,“ konstatuje zpráva.

Ač Španělsko nemá vakcinační pasy na národní úrovni, tak v osmi ze 17 tamních regionů používají podobný systém.

Výzkum rovněž dospěl k závěru, že systémy vakcinačních pasů „přispívají k falešnému dojmu, že očkovaní lidé se nenakazí,“ ač ve skutečnosti „kolem 40 procent těch vakcinovaných je náchylných k infekci a k přenosu infekce,“ praví se ve zprávě.

Jediným pozitivem takového systému je to, že „lidi varuje, že je pořád přítomno nebezpečí z pandemie a povzbuzuje to k nárůstu vakcinace mezi odmítači.“

Jinými slovy, ač nemají vakcinační pasy žádný rozpoznatelný dopad na plnění deklarovaného cíle, tj. snížení šíření COVID-19, tak úspěšně drží lidi ve strachu a v podvolení se.

To je ale možná tím prvořadým cílem.

„Tyto nálezy jsou podobné důkazům nalezeným britskou vládou, že vakcinační pasy mohou dokonce výskyt Covidu v zemi zvýšit,“ píše Ken Macon.

„Také vláda britského Walesu zjistila, že i přes zavedení vakcinačních pasů nemohli najít jakékoliv důkazy o tom, že by fungovaly.“

Četné evropské země uvalily systémy vakcinačních pasů, které segregovaly napíchané od nenapíchaných.

V některých případech byly odstraněny možnosti poskytnout výsledek negativního testu, což znamená, že jen ti, kdo byli plně vakcinovaní (a tudíž pořád směli ten virus šířit) dostali povolení do takových prostor vstupovat.

BY TYLER DURDEN

SATURDAY, DEC 04, 2021 – 08:10 AM

Authored by Paul Joseph Watson via Summit News,

Zdroj: https://www.zerohedge.com/covid-19/spanish-investigation-finds-vaccine-passports-have-no-impact-infection-rates

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments