Sorosem financovaná skupina říká, že krize s Covid-19 je perfektní okamžik, abychom konečně ‚zrušili rodinu‘

LGBTQI, MULTIKULTURALISMUS

„Koronavirová krize ukazuje, že nastal čas skoncovat s rodinou,“ jásá Georgem Sorosem financovaná nezisková organizace openDemokracy, která se pokouší tuto pandemii využít ke zničení rodin, když argumentuje, že „si zasloužíme něco lepšího, než je rodina. A čas korony je vynikajícím okamžikem, abychom její zrušení uvedli do praxe.“

V článku z minulého týdne nazvaném: „Krize koronaviru ukazuje, že nastal čas ke zrušení rodiny,“ vyzývá ke skoncování s tradiční rodinnou jednotkou Sophie Lewis z openDemocracy a pokouší se čtenáře přesvědčit, že pandemie COVID-19 je přesně tou dobou, kdy bychom se měli osvobodit z té „jaderné domácnosti.“

Lewis tvrdí, že příliš mnoho dnešních domácností je „definováno mocenskou asymetrií domácích prací“ a že vlastnictví nemovitostí, platby hypoték a „patriarchální rodičovství“ škodí našemu zdraví.

Lewis se uchýlila k tvrzení, že: „Queer a feminizovaní lidé, zvláště ti velice staří a velice mladí, jsou z definice v nebezpečí,“ když žijí v takové hrozné situaci „kapitalistického domova.“

WesternJournal referuje:

V článku Lewis je ještě hromada bizarních argumentů. Většina z nich je od základu feministická a komunistická kritika toho, jak je mužem vedená rodina utlačitelská a že potřebujeme úplně přetvořit způsob myšlení o ekonomii a rodině.

Pro levici je to standard, jinými slovy: V socialismu má stát vždy přednost před rodinou. A podíváme-li se na sponzory openDemocracy (otevřená demokracie), jak je uvádí ta organizace sama, tak uvidíme, že levicová Open Society Foundation (nadace otevřené společnosti) George Sorose patří mezi hlavní dárce, kdy ostatními jsou další spolky financující pokrokové cíle, jako je Ford Foundation.

Možná, že nejsměšnějším tvrzením vnucovaným v této eseji, bylo prohlášení Lewis: „Zasloužíme si něco lepšího než rodinu. Časy korony jsou úžasnou dobou, abychom její zrušení uvedli do praxe.“

Čím má tahle marxistická levicová potrhlice z openDemoracy na mysli rodinu nahradit, není podrobně vysloveno, ale používá při tom spoustu působivě znějících slov, aby vysvětlila, co by mělo přijít dál.

„Jelikož zdaleka není čas, abychom se podvolili ideologii ‚rodinných hodnot‘, tak je čas pandemie obzvláště důležitou dobu, kdy je třeba jednat, evakuovat přeživší a uprchlíky z nukleární domácnosti a vymanit je z útlaku,“ píše.

Z toho, co jsem pochytil, Lewis zjevně od daňových poplatníků chce, aby zajistili bankety a dotovali bydlení pro genderově non-konformní trans-sexuální výrostky, aby utekli z domova tak, aby měli podle svého volného uvážení bezpečné útočiště, kde se skrýt. Nebo tak nějak.

Každopádně si Lewis stěžuje, že „soukromá rodina tak nějak kvůli sociální reprodukci pořád ještě, upřímně řečeno svádí lidi na scestí.“

A proč nás svádí?

„Strká nás do škatulek různých pohlaví, národů a ras. Normalizuje nás pro produktivní práci. Nutí nás věřit, že jsme ‚individua‘. Minimalizuje náklady kapitálu, přičemž lidským bytostem maximalizuje náklady života z práce…“ atd. atd.

Trochu se mi z toho točí hlava.

Je dobře vědět, že takový úplně ulítlý způsob myšlení se nijak brzy neuchytí. Muži a ženy jsou natvrdo naprogramovaní od Boha, aby si našli protějšky, založili rodinu a vychovali děti.

Ve skutečnosti existují útržkovité doklady naznačující, že koronavirus ve skutečnosti rodiny vzájemně sbližuje a že v této době se tmel komunit spíše posiluje.

Jen si představuji, jak ty příklady lásky a laskavosti, k nimž zrovna teď pořád dochází, lidem jako Sophie Lewis nahání noční můry. A to je dobře.

April 2, 2020 Baxter Dmitry

Zdroj: https://newspunch.com/soros-funded-group-covid-19-crisis-perfect-time-abolish-family/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments