Sociálně-demokratická trojka (kriz)

Nezařazené

Pokud ve vás titulek probouzí asociaci odvážnější sexuální praktiky, nejste vůbec daleko od pravdy, byť se v tomto případě jedná o akt politický.  Vy … dupáno však bylo jako tradičně s obyčejným člověkem, voličem ČSSD. 

Největším neštěstím pro demokracii a společnost je, že tento si to ani neuvědomuje.

Nejnovější korupční aféra, o které se dokonce může psát i v Agropressu, by tak nějak přehlušily problémy kolem kauzy Agrotec, se jmenuje „Chovancovy milióny“. Na základě zachycených odposlechů či emailové komunikace se na denní světlo dostala praktická ukázka „sponzoringu“ největší české vládní strany a jejich elitních představitelů.

Mnoho indicií naznačuje, že v případu podnikatele Čadka, který se pokusil obchodovat se státním molochem jménem Česká pošta a prodělal na tom 27 miliónů, došlo k téměř zázračnému obratu když dotyčný začal v zoufalství poněkud více tlačit na pilu a chtěl se konečně dobrat nějakého konkrétního vyřešení pomocí policejních a soudních složek. Vládnoucí socanská elita, poklidně si tunelující erární fabriku na peníze, se zřejmě polekala možného šťourání či policejního čmuchání v poštovním účetnictví a tak raději z pozice své vládní a mocenské síly prý nabídla zadluženému soukromníkovi „čestné“ vypořádání.

Lidovým soudcem měl být ministr pošt Chovanec, pasákem myšlenek, tzv. mediátorem celé akce, pak jeho stranický kolega Choc. Ten údajně nabídl Lukáši Čadkovi vyřešení případu, spočívající v tom, že se „nějak“ najdou peníze, které on dostane, ale za tuto službičku musí odklonit sociálně-demokratickou trojku, tedy milión pro soudruha ministra a dva milióny pro partaj obyčejných člověků. Všichni budou spokojeni,budou jistoty, prosperita i fungující stát, no ne?

Zdá se, že Česká pošta je dojnou krávou pro mnohé „apoštoly pravdy a poctivosti“ české politiky. Své by o tom mohlo říci i hnutí ANO. Při takovém náporu bude asi brzy stát poslání obyčejného dopisu kolem sta korun a na doporučený si rovnou vezmete u okýnka spotřebitelský úvěr.

Jen mne poněkud zaráží, že tak málo slyším hysterický řev socanského elektorátu, který byl tak citlivý na kabelkovou aféru Jany Nagyové či kmotrovské kausy ODS. Nyní je na oranžové straně tribuny ticho po pěšině. Snad jen občasný ojedinělý výkřik, stejně jako u dobrohejtmance Rátha:„Politická provokace!“   

Takže takto se v praxi dělá sociálně demokratická politika. Toto jsou Lajos Bács a Radjiv M. Sinha ČSSD. Bohužel se zdá, že dnes už to nikomu ani nevadí, všichni si zvykli a premiér Sobotka místo toho, aby se pokusil alespoň nějak celou věc vysvětlit, když už ne připočítat aféru bytů OKD s Bakalou, Faltýnkovu „ANOpoštovní“ Agrotec  taškařici a vyřešit vše demisí vlády, prý za Chovancem stojí a celé to označil, jak jinak, za nesmysl. A hanba jej nefackuje, ani jeho stranické soudruhy, ani jeho elektorát.

Někdo nám zde zřejmě krade za bílého dne přímo před očima, krade, že ani poledne nedrží, ale když je nachytán při činu, velkohubě se bije v prsa, že to co řekl, neřekl, to, co napsal, nenapsal, to co slíbil, neslíbil a vyrobí z toho „nesmysl a provokaci“, kterou svým obyčejným člověkům voličům předloží jako dílo nějakých imaginárních konspirátorů, jenž sice nezná, nikdo je neviděl, ale je jich zřejmě plná česká politická scéna. Jak hluboko se dá ještě v naší „demokracii“ klesnout?

 Psáno pro a více na: pravyprostor.cz        (diskuse bez registrace)

Související články:

Už se smí? Aneb závod v převlékání kabátů odstartován

Jaké jsou slabiny české ekonomiky, které nás táhnou ke dnu?

Varování bývalého muslima euroatlantické civilizaci


Autor: Karel Kříž |
pondělí 17.8.2015
8:08
(poslední aktualizace:
pondělí 17.8.2015
8:02)
|
karma článku:
23.82
|
přečteno 
322 x

Karel Kříž vyšlo na:

Sociálně-demokratická trojka (kriz)

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
25 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments