Školy mohou pomáhat se změnou pohlaví od čtyř let, aniž by to řekly rodičům, stanovuje směrnice pokrokové skotské vlády

LGBTQI, MULTIKULTURALISMUS, NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY

Vláda skotské levicově separatistické Skotské národní strany (SNP) vydala oficiální směrnici pro školy stanovující, že mohou pomáhat údajně trans-genderovým žákům změnit svou genderovou identitu od věku čtyř let, aniž by to řekly rodičům.

Skotská rozvojová správa – zhruba ekvivalent státní vlády ve Spojených státech – v 70stránkovém dokumentu podporovaném LGBTQ skupinami, jako Stonewall, skotským školám dává pokyny, že děti mohou „přistoupit“ k trans-genderismu „v jakémkoliv věku“ a mělo by se jim pro jejich změnu genderové identity dostat podpory už od raných let základní školy, kam chodí nejmladší žáci od věku čtyř let.

„Mladá trans-genderová osoba nemusí své rodině říci o své genderové identitě,“ varuje směrnice, jak o ní referuje The Telegraph.

„Nechtěné vyzrazení by mohlo mladé osobě způsobit zbytečný stres nebo by je mohlo uvrhnout do rizika a porušit zákonné požadavky. Proto je nejlepší takovou informaci rodičům nebo pečovatelům nevyzrazovat bez přihlédnutí a respektu k názoru a právům mladých osob,“ dodává, čímž v podstatě školám říká, že by rodičům měly zamlčovat, že jejich dětem s takovým „přechodem“ pomáhají, pokud dítě neprohlásí, že to chce jinak.

Tyto směrnice rovněž naznačují, že údajně trans-genderoví žáci by měli mít možnost používat záchody nebo šatny podle své volby, i přes potenciální problémy pro biologické ženy, zvláště na středních školách, kde jsou nejmladší žáci předpubertální a nejstarším je přes 18.

Spoluředitelka kampaně For Women Scotland Marion Calder tuto směrnici popsala jako „opravdu znepokojivou“ a obvinila skotskou vládu z „protlačování nebezpečné ideologie“.

„To ukazuje na opomíjení a rušení rodičovských práv. Nejdříve se všeobecně přijímalo, že děti by měly mít možnost si hrát a experimentovat s genderovými rolemi při oblékání, které se jim buď líbí, nebo nelíbí,“ řekla v komentáři citovaném The Telegraph.

„Tyto děti teď podněcují k medicínským změnám potenciálně po zbytek jejich života. Neměli bychom děti, zvláště ne ty na základní škole, učit, že si můžete změnit pohlaví, protože pohlaví si vlastně změnit nemůžete,“ varovala.

Skotský místopředseda vlády John Swinney se loni chvástal, že Skotsko pod vedením SNP se stalo „první zemí světa, která má LGTI inkluzivní vzdělání vtělené do školních osnov.“

Robert Perry/Getty Images

JACK MONTGOMERY

13 Aug 2021

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2021/08/13/scottish-govt-guidance-schools-can-assist-gender-changes-age-four-not-tell-parents/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments