Seznamte se s ověřovateli faktů na sociálních médiích!

Cenzura a informační manipulace, NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, NWO

S tím, jak cenzura sociálních médií dosahuje peak Orwell vrcholu, aby bojovala s dezinformacemi kolem listopadových voleb, tak se armáda průmyslu ověřovatelů faktů více osměluje ve svém boji za zajištění, že veřejnost nebude vystavena nebezpečným myšlenkám.

Aby člověk pochopil vnitřní fungování těchto vysoce důvěryhodných, nestranných, určitě žádný zájem nesledujících arbitrů skutečnosti (jako vyvraceč úniku viru COVID, který pracoval ve  Wuhanském institutu virologie), tak komik JP Sears, tj. typický ověřovatel faktů, poskytl strhující pohled do určitě dobře prožívaných životů našich vrátných, co nás pouští jen ke správným intelektuálním zdrojům.

Jako příklad naší záchrany před námi samými je tu toto video volebního pracovníka z Marylandu, který se rozhlíží, jestli ho nikdo nevidí a vzduch je čistý, a pak, aniž by otevřel obálku, tak ji zjevně označuje, které bylo podle WaPo vyvráceno. „Volební činitelé z kraje Montgomery v Marylandu řekli, že důkladné vyšetřování neodhalilo žádné důkazy o podvodu či nepatřičném počínání.“

Nejspíš byste to neměli vidět a rozhodnout se sami:

www.facebook.com/100053324723819/videos/158419002612256/

Zde je ‚vyvrácení‘:

Radní volebního výboru kraje Montgomery Kevin Karpinski ve středu řekl členům výboru, že domněnky o nepatřičném počínání jsou nepodložené. Karpinski řekl, že s pracovníkem sčítání vyobrazeným v tomto klipu mluvil, promluvil i s ostatními dobrovolníky, kteří tam tou dobou pracovali, a zrevidovali všechny urny, které ten pracovník pomáhal třídit.

„Nenašel jsem jakékoliv důkazy o nějakém pokusu o volební podvod,“ řekl. – WaPo

Takže si Facebook nejspíš myslí, že je třeba, abyste se vyhnuli příspěvkům od Klubu mladých Republikánů New Yorku…

Tudíž, občané, koukejte myslet správně. To, co si teď myslíte, může být už dávno vyvráceno (DEBUNKED):

by Tyler Durden

Sat, 10/24/2020 – 16:00

Zdroj: https://www.zerohedge.com/political/meet-social-media-fact-checkers

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments