Sestra z Tennesse zkolabovala před kamerou pár minut po vakcíně na COVID-19

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, TECHNOLOGIE

AKTUALIZACE: V původní verzi článku bylo omylem uvedeno, že zhroutivší se setra zemřela. Ona ve skutečnosti jen ztratila vědomí, ale žije naštěstí dál.

Sestra z Tennessee zkolabovala před kamerou deset minut poté, co dostala vakcínu na COVID-19.

Sestra z intenzivní péče Tiffany Dover z nemocnice CHI Memorial Hospital v Chattanooga vedla po svém naočkování uvolněnou diskusi s televizí WRCBtv, když tu začala mít viditelné potíže, přičemž se držela rukama za hlavu a vrávorala. Pak se zpravodajskému týmu omluvila, odvrátila se od kamery a omdlela.

„Deset minut po dostání injekce dostala Dover závrať a padla do bezvědomí při rozhovoru s námi,“ hlásí tento mediální kanál.

Podívejte se na to:

Dover předtím dostala před kamerou vakcínu.

Řekla WRCBtv, že to u ní není ‚neobvyklá reakce‘ s vysvětlením: „Táhne se za mnou historie přehnané vasovagální reakce a je to tak, když mě kvůli něčemu něco bolí, nebo když si udělám záděru nebo se říznu do palce, to mohu i umřít.“

Zbytek očkování údajně proběhl bez potíží, když nemocnice dostala 975 dávek.

K vasovagální reakci dojde po stimulaci bloudivého nervu, což v těle vyvolá řetězec událostí včetně centrálního nervového systému, periferního nervového systému a kardiovaskulárního systému.

Spustí-li se, způsobí prudký pokles tlaku krve a snížený srdeční tep, což může způsobit, že krev steče do nohou, což v některých případech vede ke krátké ztrátě vědomí známé jako vasovagální synkopa.

Příklady:

BY TYLER DURDEN

THURSDAY, DEC 17, 2020 – 23:56

Zdroj: https://www.zerohedge.com/covid-19/tennessee-nurse-passes-out-front-news-crew-minutes-after-taking-covid-19-vaccine

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
10 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pppppp
1 rok před

Pass out znamená omdlít.
Pass away znamená zemřít.

“Nurse passed out”, takže omdlela.

Kdyby zemřela, tak by pak těžko mohla ona sama novinářům říct, že to u ní není ‚neobvyklá reakce‘.

1 rok před

Dalsi fake co tu sirite … co z toho mate ? Peniaze za kliknutia chapem, ale to je tak vsetko, keby radsej pisete kvalitne a pravdivo https://www.usnews.com/news/best-states/alabama/articles/2020-12-16/claim-that-nurse-died-after-getting-covid-vaccine-is-false

Peter
1 rok před

passed out je odpadnut, nie zomriet.opravte si preklad.

Martin Kirschner
1 rok před

A jak víte, že pak řekla, že to u ni není neobvyklá reakce? Já jsem na videu jenom viděl, jak zkolabovala, pak byl záběr veden na nějakého reportéra a už jsem ji neslyšel nic říct. Chci důkaz, že je živá!

McVitas
1 rok před

Sorry, ale pan autor je naprostý pičus. To se nedá jinak nazvat! Velmi děkujeme za to že děláte další negativní reklamu všem alternativním webům takovým stupidním textem, kde si nedokážete vybrat jestli omdlela nebo zemřela! Neuvěřitelné!

Last edited 1 rok před by McVitas
Pavel
1 rok před

Dobrý den,prosím ověřte si fakta : https://www.reuters.com/article/uk-factcheck-vaccine-genocide-idUSKBN28S2F5

Nezemřela,omdlela z bolesti a poté dále fungovala

Lucie
1 rok před

Tady je diskuse se setrickou po tom jak se probrala.

https://youtube.com/watch?v=tOH7XLHl2mo&feature=share

Pavlína
1 rok před

Co vy jste za kokoty? Naučte se anglicky nejdřív !!! díky vám už lidi nemůžou věřit zpravodajství !!!

Dddddd
1 rok před

Nesirte poplasne spravy, naucte sa trosku po anglicky, priblbli konspiratori si vase klamstva neoveria.

Svoboda pravdě ne lhaní
1 rok před

REFORMY.CZ VLASTNÍK;

Vít Jedlička (* 6. září 1983 Hradec Králové) je český politik, publicista a aktivista, od března 2009 do března 2016 předseda krajského sdružení Strany svobodných občanů v Královéhradeckém kraji, od roku 2010 předsedou občanského sdružení Reformy.cz a Zlatainiciativa.cz. Dne 13. 4. 2015 založil Svobodnou republiku Liberland a byl jmenován prvním prezidentem. Od vzniku Liberlandu zažádalo o občanství přes 400 000 lidí.