Šéf evropské neziskovky proti nenávisti diskutoval o nezbytnosti vybíjení bělochů

Cenzura a informační manipulace, NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, NWO

Při nedávné online konferenci o „nenávistné mluvě“ promlouval šéf portugalské „proti-nenávistné“ skupiny SOS Racismo o potřebě „vybít bílého člověka.“

Portugalský občan původem ze Senegalu Ba se v sobotu účastnil konference, jejímž tématem byl „Rasismus a rozmáhání se nenávistné mluvy ve světě.“

Během této konference, jíž se účastnili portugalští mluvčí z Portugalska a Brazílie, Ba pronesl:  „Je nutno vybít bílého člověka, vrahouna, kolonialistu a rasistu, aby se zabránilo sociální smrti politické věci černých.“

Podle zprávy portugalského deníku Correio da Manhã bylo toto prohlášení citací alžírského protikoloniálního politického filosofa Frantze Fanona, který ve své seminární práci Zubožení Země během francouzské vlády v Alžírsku otevřeně prosazoval násilí.

Ty noviny konstatují, že není jasné, zda Ba citoval toho krajně levicového myslitele, ale tvrdí, že o tomto předpokladu panuje všeobecný souhlas.

„Vyvrácení je součástí teze, ale tím, na čem záleží nejvíce, je boj s nenávistnou mluvou, aby se prosadila nově přijímaná představa,“ řekl Ba na této online konferenci.

Letos Evropská síť proti rasismu (ENAR), která je partnerem Nadace otevřené společnosti maďarsko-amerického miliardáře George Sorose, vyzvala k podpoře SOS Racismo, která je popisována jako jeden ze „zakládajících členů“ ENAR.

Podle ENAR, dostává Ba a další aktivisté přes internet hrozby a Ba sám dostal dopis s nábojnicí uvnitř.

Tento incident není prvním kontroverzním okamžikem pro tyto tzv. „proti-nenávistné“ skupiny v Evropě, z nichž mnohé mají přímé vazby jak na Nadaci otevřené společnosti, tak na George Sorose, jako je Naděje ne nenávist v Británii, kterou zpráva švédských ozbrojených sil roku 2018 identifikovala jako krajně levicové extremisty.

V Německu bojovník proti nenávisti Amadeau Antonio Stifung řízený bývalou informátorkou Stasi Anettou Kahane také vyvolal kontroverzi, když zveřejnil návod pro školy k vyhledávání „nacistických rodičů“.

PATRICIA DE MELO MOREIRA/AFP via Getty Images

CHRIS TOMLINSON

24 Nov 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/11/24/euro-anti-hate-group-boss-discussed-necessity-of-killing-whites/

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments