Salvini po zprávách o švédských oblastech pod kontrolou migrantů říká, že z Itálie žádná ‚Eurabia‘ nebude

Migrace, MULTIKULTURALISMUS

Italský populistický ministr vnitra Matteo Salvini se tento víkend na Twitteru uchýlil ke komentářům k italskému televiznímu programu o švédských migranty ovládaných oblastech, aby řekl, že nechce, aby se z Itálie stalo něco jako Švédsko.

Pan Salvini reagoval na program Tg2 vysílaný národním vysílačem RAI, který se zabýval značně migranty osídlenými oblastmi Švédska a tvrdil, že celé čtvrti jsou tam v podstatě pod vládou zákona šaría.

Tento program podle zpráv italských novin Il Giornale narazil na tvrdě negativní reakce od švédské ambasády v Itálii.

Místopředseda vlády ve svém sobotní tweetu řekl: „Nechceme skončit jako Švédsko, to není žádná integrace! TO JE EUARABIA. Oriana tam odsud na nás zírá,“ což je odkaz na zesnulou italskou žurnalistku Orianu Fallaci, která proslula svými proti-islamizačními postoji vyjadřovanými v jejích knihách Běsnění a hrdost a Síla rozumu.

Hned po odvysílání tohoto programu udeřila švédská ambasáda tvrzením, že: „Ve Švédsku žádné ‚no go‘ zóny nejsou. Ve většině velkých měst jsou sociálně zranitelné oblasti, kde v rozporu s tím, co zde bylo servírováno, byla přítomnost policie v posledních letech posílena.“

„Také bychom rádi objasnili, že švédské právo se uplatňuje ve Švédsku po celé zemi a zákon je tam stejný pro každého,“ tvrdí ambasáda.

Ač švédská vláda neustále existenci no go zón popírá, kdy je radši nazývá „zranitelnými oblastmi“, tak přichází zprávy o značně migranty obývaných čtvrtích, kde se místní muslimští muži pokouší vynutit šaríu a islámský morální kód.

Loni se švédská centropravicová Umírněná strana tímto problémem konkrétně zabývala, kdy říkala, že by rádi, kdyby se ta tzv. „morální policie“ v no go zónách zatýkala a tvrdili, že tam rostou problémy s tzv. kulturou cti a tudíž s narušování svobody žen a dětí.

Ač v některých no go zónách byla policejní přítomnost posílena, tak mnoho policistů v nich bylo gangy mladíků napadeno, jakmile si dovolili reagovat na nouzová volání. Loni byla policejní stanice v Malmö v takové zranitelné oblasti vystavena útoku výbušninou.

Ve Stockholmském předměstí Rinkeby, což je jedna z nejvíce notoricky neblaze proslulých no go zón Švédska, se policie pokusila posílit svou přítomnost postavením nové policejní stanice, ale zjistila, že to jde těžko, když stavební dělníci odmítli ze strachu z napadení v této oblasti stavět.

Ty obavy se potvrdil, když loni maskovaní muži nabourali do vrat tohoto staveniště, zaútočili na ochrannou gardu a vozidlo, které k proražení dovnitř použili, zapálili.

PHILIPPE DESMAZES/AFP/Getty Images

CHRIS TOMLINSON

27 May 2019

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2019/05/27/salvini-says-no-to-eurabia-in-italy-after-report-on-swedish-migrant-areas/

 

 

0 0 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jaro Pleva
1 rok před

Švédské vlády a úřady jsou tradičně mistři ve stavění Potěmkinových kuliss, „obrázek Švédska“ v zahraničí je pro ně nesmírně důležitý, jak se nafukují jako „humanitární velmoc“ a vůbec výlupek všech ctností. Zatímco lžou a v kolosálním měřítku zpronevěřují naše daně. Socialismus je ve Švédsku hluboce zakořeněn a socialistům se nedá věřit ani slovo.