Salvini nabízí, že zaplatí koronavirovou pokutu za muže, který na veřejnosti políbil svou přítelkyni

NWO, Odvážný nový svět

Populistický italský senátor Matteo Salvini nabídl, že zaplatí pokutu za muže, kterého chytili při porušení předpisů koronavirového lockdownu políbením své přítelkyně na ulici.

Salvini, který vede stranu Liga, nabídl, že zaplatí pokutu za 20letého Francesca Barducciho, kterého policie chytila, jak líbá svou přítelkyni ve městě Forte dei Marmi v Toskánsku.

Barducci tento týden vyprávěl svůj příběh na televizním programu Quarta Repubblica a Salvini, který byl též hostem tohoto programu, vyjádřil s mladíkem solidaritu, hlásí Il Giornale.

„Odešel jsem stranou, abych se vyhnul davu, a jelikož poblíž nikdo nebyl, chtěl jsem políbit svou přítelkyni. Můj kamarád, který kouřil, ten okamžik zvěčnil na fotce,“ řekl Barducci.

„Dali nám pokutu, jsem nezaměstnaný, protože jsem pracoval na částečný úvazek a dali mi přerušení. S těmi novými lockdownovými opatřeními jsou obchody zavřené. Dali mi pokutu 400 euro,“ dodal.

Salvini pak prohlásil: „Jestli starosta tu pokutu nezruší, postaráme se o to.“

Senátor dodal, že nechce, aby mu polovina těch, co v Itálii dostali pokutu, psala, aby to za ně zaplatil, ale protože tento případ je tak „surrealistický“, tak by se ten trest měl zrušit.

K tomuto případu dochází jen měsíc poté, co jiný pár, 40letý Ital a jeho polská snoubenka dostali pokutu 400 euro za polibek v ulicích Milána.

Ač tento pár policii říkal, že žijí spolu, což by jim mělo dát výjimku z pokuty, tak nemohli předložit průkazy dokládající, že bydlí na stejné adrese.

Řada regionů Itálie uvalila locdownová opatření „červených zón“, které zavřely všechny tzv. nikoliv nezbytné podniky a omezily cestování. Levicová vláda ministerského předsedy Giuseppe Conteho také uvalila celonárodní zákaz vycházení.

Jelikož počet každodenních nových případů a úmrtí nadále narůstá, tak experti říkají, že na horizontu by mohl být celonárodní lockdown.

ALBERTO PIZZOLI/AFP via Getty Images

CHRIS TOMLINSON

13 Nov 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/11/13/salvini-offers-pay-coronavirus-fine-man-who-kissed-girlfriend/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments