Rusko varuje občany, aby po očkování na COVID-19 šest týdnů nepili alkohol

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, TECHNOLOGIE

Od Rusů budou žádat, aby přinesli nejvyšší oběť; nepili po vakcíně na COVID-19 této země po šest týdnů žádný alkohol.

V prohlášení pro státem vlastněnou tiskovou agenturu Tass místopředsedkyně vlády Taťána Goliková Rusům řekla, že během 42 dnů po očkování vakcínou na koronavirus ‚Sputnik V‘, aby bylo dosaženo maximální účinnosti, tak bude třeba zvýšit ochranná opatření.

„Rusové se budou muset zdržet návštěv hustě nacpaných míst, nosit obličejové roušky, používat dezinfekci, minimalizovat kontakty a zdržet se pití alkoholu nebo braní imunosupresivních léků,“ řekla.

(Takže asi to nebudou moci být žádní lidé po transplantaci nebo HIV pozitivní?)

Žena dostává injekci vakcíny na COVID-19 v Rusku v Moskvě.

A New York Post poznamenává, že se šéfová ruského dozorčího orgánu na ochranu spotřebitelů Anna Popova v Moscow Times přidala k prohlášení Golikové slovy: „Je to pro tělo nápor. Chceme-li zůstat zdraví a mít silnou imunitní reakci, tak nepijme alkohol.“

Činitelé ruského zdravotnictví říkají, že vakcína Sputnik V má účinnost přes 90 procent, ale zprávy mluví o zdravotnících, kteří dostali injekci a zalehli s COVID-19. Ruský prezident Vladimir Putin údajně odmítl, aby ji dostal.

Západní experti vyjádřili skepsi k rychlosti, s jakou byla údajná vakcína vyvinuta, a Rusko neposkytlo žádná data, kterými by svá tvrzení o této injekci podpořilo. –New York Post

V Rusku na COVID-19 zemřelo přes 42 000 lidí z celkově 2,4 milionů infikovaných.

Je třeba poznamenat, že Rusko je čtvrtým největším spotřebitelem alkoholu na osobu ve světě, kdy ho průměrný Rus spotřebuje ročně skoro 4 galony, uvedla roku 2010 Světová zdravotní organizace.

by Tyler Durden

Wed, 12/09/2020 – 12:30

Konec formuláře

Zdroj: https://www.zerohedge.com/medical/russia-warns-citizens-not-drink-alcohol-two-months-after-covid-19-vaccine

0 0 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments