RUSKÁ FREGATA S ‚HALUCINAČNÍ‘ VÝZBROJÍ PLUJE DO STŘEDOMOŘÍ

Mezinárodní konflikty, NWO

Ruská fregata Admirál Gorškov, první své třídy, spolu s třemi pomocnými plavidly pluje do Středomoří.

Admirál Gorškov počátkem tohoto týdne vplul do kanálu Lan Manche, když se předtím zastavil u skotského pobřeží, kde byl jeho stínem HMS ‚Defender‘, tj. 4 500-tunová fregata Královského námořnictva s řízenými střelami.

Místní média chrlila o tomto počínání četné zprávy. Většina se jich ovšem zaměřovala na „halucinace vyvolávající zařízení“ na palubě této ruské fregaty. Tato fregata byla podle zpráv vybavena zbraní Filin 5P-42, tj. zařízením „vizuálně optických interferencí“.

Filin 5P-42 má způsobovat „závratě, nevolnost a dezorientaci“ nepřátelských vojáků. Tento systém vyvolává určité stroboskopické efekty, které rozvrací zrakové vnímání s těžkým postižením vojáků, kteří ztrácí v noci schopnost mířit. Podle zpráv je tento zbraňový systém údajně schopen „účinně odstranit“ funkčnost technologií nočního vidění, laserových dálkoměrů a zaměřovacích systémů protitankových raket od dosahu do 5 km.

Toto zařízení má být instalováno právě na fregatách třídy Gorškov, ale zatím nejsou žádné věrohodné zprávy o použití tohoto zařízení jinak než při námořních cvičeních.

Odkazy na předchozí informace o těchto zbraních: PRVNÍ DVĚ RUSKÉ FREGATY DOSTÁVAJÍ ZBRANĚ VYVOLÁVAJÍCÍ U NEPŘÍTELE ‚HALUCINACE‘ A ‚OSLEPENÍ‘

Admiral Gorshkov. IMAGE: RIA Novosti / Alexander Galperin

Zdroj: https://southfront.org/russian-frigate-with-hallucinating-device-aboard-seals-to-mediterranean/

 

 

0 0 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments