Rozšíření pro Google Chrome z e-shopů odstraňuje produkty Andreje Babiše

TECHNOLOGIE

Převzato

V rámci obchodu s rozšířeními pro webový prohlížeč Google Chrome je k nalezení plug-in nazvaný #sorryjako: Nakupujte bez Babiše. Jeho účelem je to, že umí odfiltrovat výrobky Andreje Babiše z nabídky internetových prodejců potravin.

„Extension odfiltruje výrobky Andreje Babiše z nabídky prodejců potravin nakup.itesco.cz, kosik.cz a rohlik.cz. Umožňuje produkty úplně schovat, označit, zprůhlednit nebo nechat být. Čapí uličník si zaslouží přes zadek a opilé strašidélko Emílek věčné zatracení,“ uvádí se v popisku rozšíření.

Na chytrých telefonech je zase už nějakou dobu k dostání aplikace Bez Andreje. Ta umožňuje skenovat čárové kódy nalepené na zboží a zjistit, zda daný výrobek nepochází od jedné z Babišových firem. Aplikaci se jednu dobu podařilo dostat na první místo v českém App Store.

Zakladatel a šéf e-shopu Rohlík.cz Tomáš Čupr pak tento týden nechal z nabídky stáhnout toastové chleby pocházející z premiérovy výroby. Reagoval tak na to, že Babiš získal dotaci sto milionů korun na jejich produkci.

Původně vyšlo 23. 5. 2019 na webu LUPACZ

Zdroj: https://www.lupa.cz/aktuality/rozsireni-pro-google-chrome-z-e-shopu-odstranuje-produkty-andreje-babise/?fbclid=IwAR27FfdCmSh_JXNi4iIE0IvpjtrXC8rkBgMPZXW7LZHlaIbRfX6WWptItWY

 

0 0 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bubák
2 let před

Je zajímavé, že by úplně stejnou metodou šli odfiltrovat nekvalitní potraviny jak z PL, tak i z DE. A to nikomu nevadí. Takže nám nyní ukazují, že metody jsou k dispozici ale používají se jen na ty, kteří vybočují z řady. Tudíž opět nejde o lidi ale o moc. Babiše nemusím ale ta skupina, která stojí proti němu je daleko horší a hlavně pochází ze zahraničí. Můžeme se my chovat takto v Německu, Francii nebo Británii? Můžeme ovlivňovat dění v jejich zemích? Jsme obyčejná kolonie a skončíme špatně, aby si par lidí udělalo karieru. Škoda, že nikomu nedochází, že se… Číst vice »