Román Deana Koontze z roku 1981 předpověděl virovou pandemii, co vypukne ve Wuhanu

Cenzura a informační manipulace, NWO

Fiktivní zápletka Deana Koontze v románu z roku 1981 předpověděla, že virus pocházející z Wuhanu způsobí globální biologickou pandemii, ale i přes ty děsivé podobnosti se skutečným životem proti fámám bojující Snopes dospívá k závěru „vyšetřování“, že ty paralely jsou „převážně falešné“.

Autor ve svém napínavém příběhu z bestselleru Oči temnoty popsal člověkem zhotovenou biologickou zbraň vytvořenou ve výzkumném centru ve Wuhanu v Číně vyvinutou „ke zničení města nebo země.“

„Oni ten materiál nazvali ‚Wuhan-400‘, protože byl vyvinut jejich genovou laboratoří u města Wuhan,“ říká jedna postava románu.

Mezitím ve skutečnosti studie vědců z Jihočínské technologické univerzity v Guangzou v Číně dospívá k závěru, že „ten smrtonosný koronavirus nejspíš pochází z laboratoře ve Wuhanu.“

Ač ten virus v knize je daleko smrtonosnější než koronavirus, tak existuje řada podobností.

„Říkám, že to je zatraceně skoro perfektní. Dlouhá inkubace, asymptomatické šíření, pekelná infekčnost,“ říká další postava z knihy.

Vyvraceči fám ze Snopes k této záležitosti dospívají k závěru, že tvrzení, že Kontzova předpověď propuknutí koronaviru v roce 2020 je „převážně falešné“, neboť v románě má virus 100% úmrtnost.

Navíc se ta biologická zbraň v originální verzi knihy jmenovala Gorki-400 a toto jméno bylo na Wuhan změněno až v pozdějším vydání vydaném po roce 1989.

A zase uplatněním takovýchto puntičkářských měřítek pro vyhlášení předpovědi za „falešnou“, Snopes celou záležitost překroutil.

Stejně je příšerné, že Koontz přesně předpověděl, že virus vynořivší se ve Wuhanu způsobí globální biologickou pandemii.

To sice neznamená, že by Koontz znal nějakou konspiraci, ale i přes všechno vysoké úsilí bořičů fám ze Snopes, celou tu záležitost zesměšnit, je ta zápletky příšerně prorocká.

Mezitím v další knize Konce dnů: Předpovědi a proroctví o konci světa předpověděla autorka Sylvia Browne „zápalu plic podobnou chorobu,“ která v roce 2020 zachvátí svět.

„Asi v roce 2020 se po světě rozšíří choroba podobná těžkému zápalu plic útočící na plíce a průdušky a odolávající veškeré léčbě,“ napsala. „Stejně ohromující jako ta nemoc sama bude skutečnost, že stejně rychle, jako se objevila, náhle stejně rychle zmizne, aby zaútočila opět o 10 let později, a pak už zmizne úplně.

Není žádných pochyb, že bojovníci proti fake new ze Snopes „vyšetří“ i tohle a úplně to zavrhnou.

Source: Summit.news

HAFFebruary 29, 2020

Zdroj: https://humansarefree.com/2020/02/1981-dean-koontz-novel-predicted-virus-outbreak-originating-in-wuhan.html

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Miroslav
2 let před

Všechny tyto smrtící epidemie, války, Satanismus, sametové revoluce, barevné revoluce, arabské jara, islámské vrahy, teroristy ISIL, extrémisty, sluníčkáře, fašisty, nacisty a další jim podobné zločince a instituce podporují a vyvolávají Ilumináti, sionisté, mezinárodní zločinecká kabala ke které patří i Iluminát a Satanista papež František co kryje a chrání pedofilní kleriky i islámská vrahy a zloděje a židobankéři z Wall Street v čele s Rothschildy, Sorosem, Morgany, Bill Gatesy, Rockefellery, kteří mají neomezené finanční, politické a mediální možnosti za své nekalým způsobem nabyté biliony dolarů !!! Lidstvu od jakživa vládli banditi, lupiči, barbarské a parazitní elity, piráti jako židobankéř Morgan co… Číst vice »