Rodičům odebrána jejich 15letá dcera, protože jí odmítali umožnit změnu pohlaví

LGBTQI, MULTIKULTURALISMUS

Rodiče 15letého finského děvčete ztratili poručnictví své dcery, když jí odmítli umožnit podstoupit změnu pohlaví.

Podle zprávy Svenska Yle bránili svému děvčeti se zahájením hormonální léčby za účelem „korekce jejího genderu.“

Jména zapojených  osob byla změněna a tato země EU, v níž k uvedené události došlo, je z článku odstranila, aby uchránili identitu rodiny.

Víme však to, že před dvěma lety, když se rodina vystěhovala za hranice, tak se jejich dcera Nea setkala s novou skupinou kamarádů.

Přešla od velice ženského chování a oblékání na oblékání jako kluk a začala tvrdit, že se narodila do špatného těla.

Pak začala Nea od svých rodičů Kari a Niina požadovat, aby jí umožnili zahájení hormonální terapie a potom chirurgický zákrok odstranění prsů.

Žádost jí odmítli a Nea začala být čím dál naštvanější, než jeden její kamarád kontaktoval policii a proti těmto rodičům podal trestní oznámení.

Dokument ukázal, že tito kamarádi Ney ji „od samého počátku ponoukali, aby se svými rodiči přerušila kontakty.“

Neu úřady odebraly a strávila několik měsíců v sirotčinci, než jí dovolili vrátit se zpět k rodičům, kteří pak plánovali návrat zpět do Finska.

Později se Nea vrátila na policejní stanici spolu s místním transgenderovým aktivistou a pak bylo přijato rozhodnutí umožnit jí, aby zahájila hormonální terapii, aniž by o tom s rodiči vůbec kdo promluvil.

Nakonec se Neiny rodiče vzdali pokusů, aby dostali zpět plné poručnictví nad ní, a říkají, že teď s nimi sotva kdy promluví.

Její rodiče se dívali na video té dívky, v němž mluvila na kameru a říkala: „Takto už zní můj hlas po šesti měsících od té doby, kdy jsem začala brát testeron.“

Už se u ní zjevně vyvinul hlubší hlas, nabrala na hmotnosti a výrazněji se ochlupila, což jsou změny, které jsou „nezvratné.“

„Aniž bychom to dramatizovali, stejně můžeme říci, když vidíme ty změny hlasu, vzhledu a osobnosti, tak je to, jako by nám naše dítě zabili,“ řekla matka dívky.

Jak jsme zdůrazňovali už dříve, tak počty dětí, které chtějí podstoupit léčbu za účelem změny pohlaví explozivně narůstají od té doby, kdy média a kultura začala s tím propagandistickým  humbukem politiky transgenderové identity.

Letos jsem už zveřejnil, že pět lidí pracujících na jediné britské transgenderové klinice placené národním zdravotním systémem, odešlo, když se už nechtěli dále dívat, jak děti i jen tříleté podstupovaly zbytečné léčby za účelem genderového přeurčení.

„Na tuto kliniku se v posledních letech obrací daleko více pacientů, kdy v roce 2010 jich měli jen 94, zatímco loni jich bylo 2 519, kdy nejmladší pacienti jsou teprve tříletí,“ hlásil Daily Mail.

Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
December 10, 2019

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/parents-lose-custody-of-15-year-old-daughter-for-refusing-to-allow-sex-change.html

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments