Řekové na své hranici nadále odráží cizí násilné nájezdníky. Podívejte se na videa

Mezinárodní konflikty, NWO

Stateční Řekové i přes pokračující útoky na jejich pohraniční plot armádou 12 000 migrantů vyslanou vůdcem tureckého režimu Recep Erdoganem dále drží pozice a brání Evropu proti této cizí invazi.

Jak Vocice of Europe v neděli referoval, tak hordy mužů vojenského věku z řad migrantských nájezdníků se shromáždily podél řeky Evros u řecké hranice a z kmenů stromů a z větví vyráběly improvizované dobývací žebříky konstruované k překlenutí řeckého pohraničního plotu.

Řekové, kromě toho, že se už skoro měsíc potýkají s neviditelným nepřítelem, kterým je koronavirus, tak odráží i tisíce nepřátelských nájezdníků sestávajících z mužů vojenského věku, kteří se neustále pokouší prorazit jejich hranici.

Na sociálních médiích cirkulují nesčetná videa ukazující, jak turecká policie ilegálním migrantům pomáhá střílet na řeckou pohraniční stráž slzný plyn.

Před necelými dvěma týdny bylo na sociálních médiích v oběhu video ukazující turecké bojové vozidlo pěchoty, jak na řecko-turecké hranici strhává pohraniční plot, aby tímto drzým činem pomohli migrantům s ilegálním vniknutím do Řecka.

Přestože se o tom už tolik nereferuje, neboť titulky si zabrala globální pandemie, tak válka na řece Evros na řecké hranici zuří dál, kde pořád s pomocí turecké vlády tisíce migrantů zkouší do země vpadnout, hlásí Greek Reporter.

Na video-klipu níže natočeném z turecké strany hranice turecká policie zase střílí na řeckou stranu slzný plyn, přičemž migranti o pár metrů dál vrhají proti řecké pohraniční stráži projektily.

Όλα αυτά έγιναν πριν λίγες ώρες στις Καστανιές Έβρου.Πλέον δεν υπάρχουν λαθρομετανάστες στα σύνορα, όλοι είναι οι πραιτοριανοί του Ερντογάν.
Είμαστε σε σύγκρουση πλέον.Η σκέψη όλων μας σε αυτούς που κρατάνε Θερμοπύλες!🙏🇬🇷#Greece_under_attack#απαγορευσηκυκλοφοριας#Έβρος #Evros pic.twitter.com/Bw4JgTjs2L

— Νίκος🇬🇷Σωτηροπουλος (@NIKSOTIROPOYLOS) March 23, 2020

Další objevivší se video ukazuje migranty na turecké straně hranice oblečené do plynových masek, jak se pokouší strhnout pohraniční plot.

Follow Arthur Lyons on Twitter

By Arthur Lyons 24 March 2020

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2020/03/watch-greeks-continue-to-repel-violent-foreign-invaders-along-its-border/

Sdílejte přátelům

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na