Reklama náboru PC specialistů byla v pokrokové Británii zakázána, protože nezobrazuje ženy

LGBTQI, MULTIKULTURALISMUS

Přestože 87,5% tohoto segmentu trhu práce tvoří muži.

Británie pokrokově zakázala reklamu náboru PC specialistů za uplatňování „škodlivých genderových stereotypů“, neboť nezobrazovala ženy.

Zjevně placený inzerát zobrazující bílého muže, černého muže a asijského muže, nebyl dostatečně diverzifikovaný.

Britský úřad pro reklamní standardy udeřil proti této reklamě, když se našlo celých osm progresivních udavačů, kteří si na to stěžovali.

Přestože je trh práce PC specialistů tvořen z 87,5% muži, skutečnost, že jejich placená inzerce není dostatečně politicky korektní, způsobila její zrušení.

Už předtím jsme upozorňovali, že pokroková Británie zakázala také reklamu Volkswagenu za provinění proti „genderovým stereotypům,“ jelikož v rámci reklamy zpátečnicky ukazovali i ženu starající se o děťátko.

ASA také zakázala zobrazování sexuální ženské mechaniky, když přišla jediná stížnost, že by to mohlo být „urážlivé“ a že to bylo sexuálně vybízející.

Ovšem reklamy posilující negativní genderové stereotypy proti mužům, jako ta s ‚roztahujícím se‘ mužem vystavená v Londýnském Metru, jsou ale zřejmě v pořádku.

Také nejsou žádné restrikce na zobrazování tlusťochů v reklamách, ač reklamy zobrazující štíhlé ženušky, které posilují, jsou zakázané.

Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
January 10, 2020

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/pc-specialist-ad-banned-in-uk-because-it-doesnt-feature-women.html

Sdílejte přátelům

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na