Řečtí vojáci na migranty zahájili palbu, domobrany mlátí žurnalisty a zaměstnance neziskovek

Mezinárodní konflikty, NWO

National File už referoval o probíhajícím konfliktu na řecko-turecké hranici mezi řeckými občany a migranty ze Středního východu podporovanými tureckým Erdoganovým režimem.

Krajně levicový německý žurnalista byl zmlácen za pokusy pořizovat srdcervoucí fotografie ilegálních migrantů snažících se vylodit na ostrově Lesbos a zaměstnanci neziskovek dostali varování, ať vypadnou a nevměšují se protlačováním migrantů.

Nepotvrzené zprávy z Daily Beast tvrdí, že řečtí vojáci stříleli do migrantů trhavou municí z automatických a poloautomatických pušek, a několik jich tak zranili.

Migranti tvrdí, že v jejich řadách došlo už ke dvěma nebo třem smrtelným obětem, ale zda jsou ta čísla správná nebo zda příčinou smrti jsou spíš nějaké choroby, než zastřelení, není známo.

Od Daily Beast:

Po dobu asi hodiny začaly být zvuky od lidí pokřikujících na sebe v mnoha jazycích napříč poli a lesy a přes říční břehy proloženo výstřely. Nejdříve to zaznělo jako jednotlivá prásknutí pušky, pak se ale ozvaly dávky o třech ranách nebo i delší z nějaké těžší automatické střelné zbraně.

Ale když ve středu odpoledne přišle Papastathis, aby nás navedl na novou lokalitu, tak absolutně popíral, že to co jsme slyšeli, bylo tím, co jsme slyšeli.

„Střílí se jen slzný plyn,“ tvrdil skupině několika tuctů žurnalistů na vozech.

Turecko Řeky obvinilo ze zabití Syřana a ze zranění pěti dalších lidí. Den poté na internet přišlo video řeckých vojáků z hranice zjevně střílejících směrem k migrantům. A další náznaky, že Řekové opravdu používají ostrou střelbu na migranty a žadatele o azyl lze nalézt i v improvizovaném táboře, kde lidé čekají na překročení řeky Evros u tureckého města Edirne.

Většina kanálů, které o tomto incidentu referují, jsou turecká státní média a také pro-migrační Západní média, jedno je však jasné, že Řekové jsou zjevně ochotni přistoupit k nejtvrdším možným opatřením k zabezpečení svých hranic.

Tento týden také řečtí sedláci nasedají do svých traktorů, aby migranty odháněli vodním dělem.

Další videa z uplynulého týdne ukazují řeckou pohraniční stráž, jak zahání člun migrantů varovnou střelbou do vody.

National File
March 11, 2020

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/greek-soldiers-open-fire-on-migrants-vigilantes-beat-journalists-and-ngo-employees.html

Sdílejte přátelům

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na