Řecký ministerský předseda: „Pro zemi bude nejlepší“ vyhnout se demokracii

Nezařazené

Během „interview“ ve státní televizi, které mnozí prohlašují za pouhou děs šířící propagandu před pondělním konečným ‚hlasováním o důvěře‘ řecký ministerský předseda Samaras vypouštěl své dosud nejdestruktivnější zastrašující komentáře.

Podpořme Reformy.cz zakoupením užitkových předmětů včetně oděvních doplňků s tématickou výzdobou, publikací, vlasteneckých samolepek na poznávací značky aj. na eshop.reformy.cz

„Otázkou není, co je dobré pro mě nebo pro stranu Nová demokracie. Je to nejlepší pro zemi, aby nedošlo k předčasným volbám.“

Překlad: Žádnou takovou smradlavou demokracii nepotřebujete, důvěřujte nám – svým blahosklonným vládcům – že my děláme pro Řecký lid to nejlepší.

  • PŘEDČASNÉ VOLBY UVRHNOU ŘECKO DO NEPOKOJŮ, ŘÍKÁ SAMARAS (a ECB)
  • NEJVĚTŠÍM PROBLÉMEM ŘECKA JE POLITICKÁ NEJISTOTA: SAMARAS (není to rekordní nezaměstnanost mládeže, chudoba a počet sebevražd ani explodující emigrace mládeže)
  • SAMARAS ŘÍKÁ, ŽE TEĎ JE ČAS, ABY ZÁKONODÁRCI KONALI SVOU POVINNOST (ignorujte úpění a útrapy lidí a hlasujte pro EU byrokraty)

A s tím, jak v Řecku v posledních průzkumech získala náskok strana Syriza (proti-EU) 2,5%, tak vůbec nepřekvapuje, že Samaras vypouští všechny ty hrozby ‚nepokojem‘.
„‚Řecký lid‘ volby nechce,“ kárá je. Tím ‚Řeckým lidem‘, předpokládáme, myslí ty ‚nevolené evropské byrokraty‘.

Podpořme Reformy.cz zakoupením užitkových předmětů včetně oděvních doplňků s tématickou výzdobou, publikací, vlasteneckých samolepek na poznávací značky aj. na eshop.reformy.cz

Pro Reformy.cz přeložil Miroslav Pavlíček

Zdroj: zerohedge.com

Čtěte také:

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments