Řecká vláda vztyčuje na své hranici 1,5metrové betonové bloky, aby Evropu ubránila před invazí migrantů ve vojenském věku

Mezinárodní konflikty, NWO

Řecká vláda v pátek v region Kastanies na hranicích s Tureckem začala vztyčovat 1,5metrové betonové bloky. Děje se to kvůli obraně Evropy před invazí desítek tisíc nevraživých migrantských mužů ve vojenském věku, kteří se pokouší jejich hranici prorazit.

Řecká pohraniční stráž je teď už několik týdnů kromě jiného nucena střílet kanystry se slzným plynem, aby odehnala nájezdníky, kteří neustále pokračují ve svých pokusech prorazit tuto bariéru, která odděluje Turecko a Řecko, hlásí agentura Anadolu.

Od té doby, kdy vůdce tureckého režimu Recep Erdogan splnil svůj slib, že „otevře vrata“ a zaplaví Evropu migranty, jsou střety mezi migranty – většinou muži vojenského věku – a řeckými bezpečnostními silami čím dál častější a násilnější.

Jak už Voice of Europe ve své kronice střetů mezi migranty a řeckými bezpečnostními silami vysledoval, tak tyto srážky ve středu dosáhly nové intenzity, když ti migrantští muži vojenského věku na řecké strážce zaútočili zápalnými Molotovovými koktejly, kterými v regionu Evros zapálili pohraniční plot.

Zprávy místních médií naznačují, že útoky migrantů podporují turecké bezpečnostní síly a že migranti kromě používání zápalných pum nasazují i slzný plyn, který dostali od Turků.

K boji s těmi čím dál nepřátelštějšími migranty – podporovanými tureckým režimem – nasazují řecké pohraniční síly svoji vynalézavost a využívají ohromných ventilátorů, aby ten slzný plyn a kouř zaháněli zpět na tureckou stranu hranice, hlásí Voice of Europe.

Ty ventilátory se montují na džípy a včera je nasadili na přechod u Kastanies v regionu Evros. Řečtí činitelé řekli, že ta mohutná dmychadla se běžně používají k výcviku parašutistů jejich výsadkových sil.

Tento týden referoval Voice of Europe o šokujícím videu z noktovizoru zveřejněném řeckými úřady, které zachycuje turecké obrněné vozidlo, jak strhává plot podél řecko-turecké hranice, aby pomohlo migrantským nájezdníkům s ilegálním průnikem do Řecka.

V reakci na pokusy o invazi do Evropy těmi nepřátelskými migrantskými muži vojenského věku, které tam poslal turecký režim Recep Erdogana, řecký ministerský předseda Kyriakos Mitsotakis prohlásil Egejské moře a řeku Evros za „štít Evropy.“

Voice of Europe bude pokračovat o probíhajících událostech na řecko-turecké hranici.

By Arthur Lyons 15 March 2020

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2020/03/greek-government-erects-1-5-meter-tall-concrete-blocks-at-its-border-to-defend-europe-from-fighting-aged-migrant-invaders/

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments