Průzkum ukazuje, že většina Evropanů migranty vítá

Migrace, MULTIKULTURALISMUS

Nový průzkum vedený firmou pro výzkumu trhu a konzultace Ipsos tvrdí, že většina Evropanů ze všech studovaných zemí má vítající přístup k migrantům. Spolu s tím však většina nevěří, že migranti se mohou integrovat do evropských společností nebo do Evropy přichází jako opravdoví uprchlíci.

Průzkum, který se každý rok provádí globálně v 26 zemích k Světovému dni uprchlíků, ukázal, že tou nejvíce migranty vítající zemí je Švédsko s 81%, co je chtějí brát. Holandsko a Španělsko jsou v těsném závěsu s 80% respektive 79%. Nejméně vítající v Evropě je Maďarsko, kde jen 57% dotazovaných říká, že jsou otevření migrantům.

Také Belgie a Francie vykázala významný nárůst otevřenosti k migrantům.

V Německu řeklo 76% dotazovaných, že vítají migranty – což byl 19% nárůst oproti průzkumu z předchozího roku. Paradoxně však jen 35% řeklo, že věří, že migranti se mohou do německé společnosti integrovat. 58% Němců také naznačilo, že většina migrantů nejsou uprchlíci, ale do Evropy přišli z ekonomických důvodů.

Podobně ve Švédsku jen 31% účastníků souhlasilo, že migranti se mohou do společnosti integrovat a v Belgii a v Maďarsku s tím souhlasilo jen 28%. Jen 26% Rusů si myslí to samé. Ve Velké Británii a ve Švédsku 51% řeklo, že migranti přichází do Evropy z ekonomických důvodů a ne kvůli válce či perzekuci a s tím souhlasí i 74% Rusů.

Také proti očekávání počet lidí, kteří jsou proti zavření německých hranic, od pandemie wuhanského koronaviru (COVID-19) narostl. V roce 2019 řeklo 41% dotazovaných Němců, že Německo by mělo držet své hranice otevřené, zatímco letos to řeklo 51%.

Jen 36% Poláků řeklo, že si myslí, že by jejich země měla kvůli pandemii zavřít hranice pro migranty. Oproti tomu 66% Rusů by upřednostnilo zavření jejich hranic.

Statistika nedávná zveřejněná v Německu odhalila, že většině migrantů, kteří podstoupili povinnou výuku Němčiny, se nepodařilo dosáhnout ani základní plynnosti. Konzervativní strana Alternativa pro Německo říká, že to ukazuje, jak mají migranti malou vůli integrovat se, jak už o tom Voice of Europe referoval.

By Michael Lord 20 June 2020

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2020/06/survey-shows-that-majority-of-europeans-welcome-migrants/

Sdílejte přátelům

1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kat národa
4 měsíců před

Až nato že tohle jsou lživé zprávy a vymysli zkorumpovanich novinářů

Já veterán
4 měsíců před

APRÍL?? Tejky koncem června?? Hušš vidim těch 57% maďarů jako vítače :):)

Dromed
4 měsíců před

To nějak smrdí. Asi dělali průzkum jen ve vybrané sociální bublině.

Jana
4 měsíců před

Reformy cz kde jste na toto přišly a kdo vás za ty lži platí??? 90% lidí v ČR si tuhle pakáž nepřeje.!!

makas
4 měsíců před

medialne prostitutky zabudli dodat, ze ku kazdemu pripocitali 40% a ze 90% z nich su samotni migranti

Last edited 4 měsíců před by makas
Zuzana
3 měsíců před

tak autor tohto článku na niečom fičí…..alebo mu dobre zaplatili…špina hnusná klamárska

Peter
3 měsíců před

Zasraté presstitútky havloidné