Progresivní demokraté se v USA těší, jak po vítězství v prezidentských volbách příští rok nad Trumpem zavedou úřad cenzury a další pokrok

MULTIKULTURALISMUS, Terorismus

Očekávaný demokratický kandidát na prezidenta Cory Booker slíbil, že až bude zvolen prezidentem, tak vytvoří úřad Bílého domu k boji s „nenávistí“.

Booker říká, že učiní z boje proti bělošské nadřazenosti a proti nenávistným zločinům prioritu své administrativy.

Reuters hlásí:

Booker řekl, že bude od FBI a od ministerstva spravedlnosti požadovat, aby nasadily stejnou výši zdrojů a věnovaly stejnou pozornost činům páchaným vyznavači bělošské nadřazenosti, jako věnují zdrojů a pozornosti mezinárodnímu terorismu.

Tento senátor z New Jersey oznámil svůj plán necelé dva týdny poté, co střelec v El Paso v Texasu zabil ve Walmartu 22 lidí poté, co na internet vystavil anti-imigrační screed, v němž se odrážela i určitá vypjatá rétorika prezidenta Donalda Trumpa.

Tento útok byl jednou ze tří masových střeleb po sobě v jediném zvláštním týdnu, kdy bylo zabito dohromady 34 lidí.

Tento incident v Americe rozvířil probíhající prezidentskou kampaň, kdy Demokraté se toho hned chytli s tím, že Trump a Republikáni podněcují nenávist a navíc v rozporu se zdravým rozumem nechtějí zavést zákony k odzbrojení občanstva.

Několik demokratických kandidátů včetně senátorky Kamaly Harris, která s tím přišla ve středu, zveřejnilo plány na boj proti možnosti, aby občané mohli páchat zbraňové zločiny, a proti bělošské nadřazenosti.

August 16, 2019 Sean Adl-Tabatabai

Zdroj: https://newspunch.com/cory-booker-create-white-house-unit-fights-hate-elected/

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments