Přítelkyně muže, co proletěl s bannerem – „Na bílých životech záleží,“ byla vyhozena z práce

Cenzura a informační manipulace, NWO

Odmítla převýchovu „intenzivním výcvikem rasové citlivosti.“

Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
June 24, 2020

Tato přítelkyně muže, který za letu nad fotbalovým zápasem v Británii vlekl banner – „na bílých životech záleží“ – byla vyhozena ze svého zaměstnání, když odmítla podstoupit převýchovu „intenzivním výcvikem rasové citlivost.“

Ten banner za sebou v pondělí vleklo letadlo nad stadiónem Etihad ve městě Manchester před zápasem Premier League s klubem Burnley.

To vyvolalo široké odsuzování a policejní vyšetřování, ač úřady následně dospěly k závěru, že nebyl spáchán žádný trestný čin.

Za tento banner mohl fanoušek klubu Burnley Jamie Hepple a ten na sociálních médiích zažil hon na čarodějnice, na což odpověděl Facebookovým příspěvkem: „Chtěl by se tentokrát omluvit, a to ABSOLUTNĚ DO PRDELE NIKOMU!“

Avšak když bojůvky na Twitteru objevily údaje o zaměstnání jeho přítelkyně Megan, tak ji hned Solace Foot Health and Reflexology vyhodila prostě proto, že byla vinna spolčení s ním.

Společnost vydala prohlášení, v němž praví, že „jsou Megan ochotni pomoci tím, že jí zaplatí převýchovu v Intenzivním výcviku rasové citlivosti,“ ale protože Megan zjevně odmítla být převychována a radši odejde, tak to znamená, že byla v podstatě vyhozena za to, že jejím přítelem je muž, který si myslí, že „na bílých životech záleží.“

https://twitter.com/HopenotHateExp1/status/1275786895616815104?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1275786895616815104%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.prisonplanet.com%2Fgirlfriend-of-man-who-flew-white-lives-matter-banner-fired-from-her-job.html

Ty nenávistné bojůvky rovněž objevily, že matka Jamie Heppleho Jill si změnila své dívčí jméno, ale byla rovně zapletena do ideo-zločinnosti.

Solace zdůraznila, že Heppleho matka tuto aktivitu svého syna nijak neschvaloval, a tak by si údajně měla udržet svůj ředitelský post, přinejmenším prozatím.

Tento příběh opět předvádí, jak se z Twitteru a Facebooku stala prostě jen obrovitá omamná platforma zneužívaná nenávistnými bojůvkami k ruinování životů lidí, kteří se odmítají podvolit pod politickou korektností.

Mezitím si cambridgeská profesorka Priayamvada Gopal, která twettovala: „Na bílých životech nezáleží,“ svůj job udržela.

„Údajně byla pro ni už navržena socha?“ požadovaná na Twitterovém účtu Hope Not Hat Exposed.

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/girlfriend-of-man-who-flew-white-lives-matter-banner-fired-from-her-job.html

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments