Přítelkyně muže, co proletěl s bannerem – „Na bílých životech záleží,“ byla vyhozena z práce

Cenzura a informační manipulace, NWO

Odmítla převýchovu „intenzivním výcvikem rasové citlivosti.“

Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
June 24, 2020

Tato přítelkyně muže, který za letu nad fotbalovým zápasem v Británii vlekl banner – „na bílých životech záleží“ – byla vyhozena ze svého zaměstnání, když odmítla podstoupit převýchovu „intenzivním výcvikem rasové citlivost.“

Ten banner za sebou v pondělí vleklo letadlo nad stadiónem Etihad ve městě Manchester před zápasem Premier League s klubem Burnley.

To vyvolalo široké odsuzování a policejní vyšetřování, ač úřady následně dospěly k závěru, že nebyl spáchán žádný trestný čin.

Za tento banner mohl fanoušek klubu Burnley Jamie Hepple a ten na sociálních médiích zažil hon na čarodějnice, na což odpověděl Facebookovým příspěvkem: „Chtěl by se tentokrát omluvit, a to ABSOLUTNĚ DO PRDELE NIKOMU!“

Avšak když bojůvky na Twitteru objevily údaje o zaměstnání jeho přítelkyně Megan, tak ji hned Solace Foot Health and Reflexology vyhodila prostě proto, že byla vinna spolčení s ním.

Společnost vydala prohlášení, v němž praví, že „jsou Megan ochotni pomoci tím, že jí zaplatí převýchovu v Intenzivním výcviku rasové citlivosti,“ ale protože Megan zjevně odmítla být převychována a radši odejde, tak to znamená, že byla v podstatě vyhozena za to, že jejím přítelem je muž, který si myslí, že „na bílých životech záleží.“

Ty nenávistné bojůvky rovněž objevily, že matka Jamie Heppleho Jill si změnila své dívčí jméno, ale byla rovně zapletena do ideo-zločinnosti.

Solace zdůraznila, že Heppleho matka tuto aktivitu svého syna nijak neschvaloval, a tak by si údajně měla udržet svůj ředitelský post, přinejmenším prozatím.

Tento příběh opět předvádí, jak se z Twitteru a Facebooku stala prostě jen obrovitá omamná platforma zneužívaná nenávistnými bojůvkami k ruinování životů lidí, kteří se odmítají podvolit pod politickou korektností.

Mezitím si cambridgeská profesorka Priayamvada Gopal, která twettovala: „Na bílých životech nezáleží,“ svůj job udržela.

„Údajně byla pro ni už navržena socha?“ požadovaná na Twitterovém účtu Hope Not Hat Exposed.

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/girlfriend-of-man-who-flew-white-lives-matter-banner-fired-from-her-job.html

0 0 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments