Princ Harry s Meghan Markle a 13 sluhy letí do Afriky s klimatickým poselstvím

Nezařazené

Princ Harry s vévodkyní ze Sussexu Meghan Markle začínají v pondělí dlouhou leteckou pouť Afrikou, aby šířili klimatickou agitaci mezi novým posluchačstvem. Na té 10denní návštěvě s nimi bude také miminko arcivévodíček a tým 13 sluhů včetně „komořího pro sociální média“ kadeřníka pro Markle.

Tato první celo-rodinná túra Sussexů následuje poté, co vévoda s vévodkyní zaletěli do Říma, aby se v pátek podívali, jak blízká kamarádka Meghan módní návrhářka Misha Nonoo projde uličkou s ropným magnátem Michaelem Hessem.

K hlavním navštíveným místům tohoto posledního výletu vévody s vévodkyní bude návštěva čtvrti v Kapském městě s workshopem na podporu dětí a mladých dívek a návštěva další u Johannesburgu, kde se poučí o projektu řešícím rostoucí nezaměstnanost. Ve svém cestovním itineráři mají i Malawi, Botswanu a Angolu.

Poslední dva měsíce byly pro královský pár velice rušné, kdy dělali i čtyři lety soukromým letadlem během pouhých 11 dnů. Jejich zjevně neustálé letecké cestování se neobešlo bez kontroverzí.

Minulý měsíc předstoupil bosý vévoda ze Sussexu před auditorium vůdců businessu a celebrit shromážděných na výročním luxusním shromáždění Googlu na Sicílii, aby tam vyzval k okamžitým akcím, kterých je nutně zapotřebí, aby se zabránilo nadcházející klimatické katastrofě.

Evening Standard referoval, jak princ Harry, 34, tento problém chápe, když trvá na tom, že budoucnost planety je humanitárním a nikoliv politickým, a svět tedy musí hled jednat, aby té katastrofě zabránil. Princ už oznámil, že on a vévodkyně nebudou mít více než dvě děti kvůli svým obavám o životní prostředí.

I přesto stála renovace jejich oblíbené a jako domov upřednostňované chaloupky Frogmore Cottage na pozemku Windsorů 2,4 milionu liber z kapes daňových poplatníků, čímž si vysloužili kritiku za nadbytečnou extravaganci.

Tu si vysloužila i vévodkyně ze Sussexu kvůli svému letu last-minute spojem do New Yorku, kdy tam před dvěma týdny musela zaletět, aby se podívala na svoji kamarádku Serenu Williams, jak hraje tenisové finále U.S. Open.

Tento výlet proběhl ve stejném týdnu, kdy princ Harry letěl do Amsterodamu, aby tam výletníky a šéfy turistiky varoval před škodami, které častým létáním způsobují životnímu prostředí.

Getty ImagesSIMON KENT

22 Sep 2019

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2019/09/22/prince-harry-meghan-markle-flying-to-africa-with-climate-message/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments