Prezident Trump říká, že z očkování proti koronaviru neudělá povinnost

TECHNOLOGIE

Prezident Trump říká, že až bude taková injekce k dispozici, tak neučiní z očkování proti koronaviru povinnost.

Trump říká, že chce, aby se lidé rozhodli sami, což přichází v době, kdy je jasné, že takováto imunizace bude uspěchanými vakcínami po příliš krátkých testech.

RT hlásí:

Když se Fox Business ve čtvrtek Trumpa ptal, kdo dostane vakcínu jako první, Trump řekl „kriticky důležití pracovníci“ a „staří lidé“ dostanou přednost, provedl ale krátkou odbočku, aby ujistil, že z takového očkování neudělá povinnost.

„Nemyslím si, že bych někdy měl zavést povinné očkování,“ řekl prezident Stuartu Varneymu z Fox. „Prostě si nemyslím, že to udělá tak, že to budete muset mít, protože existují určití lidé, kteří se ohledně celé té situace cítí velice silní.“

Nedávné průzkumy ukazují, že kolem 50 procent dotazovaných Američanů by odmítlo jednu z vyvíjených koronavirových vakcín, kdy mnozí uvádí obavy, že proces schvalování je uspěchaný. Ač Trump opakovaně prohlašoval, že injekce bude do voleb, tak nedávný posuv ve federálních předpisech stejně jako zdržení přinejmenším ve dvou probíhajících testováních kvůli obavám o bezpečnost posune schvalování FDA na prosinec, kdy k mohutnému rozvoji dojde v následujících týdnech a měsících.

October 16, 2020 Niamh Harris 

Zdroj: https://newspunch.com/president-trump-says-he-will-not-make-coronavirus-vaccine-mandatory/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments