Prezident Trump ohromil OSN: „Budoucnost patří patriotům, ne globalistům“

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, POLITIKA, Světová

Prezident Trump v úterý při svém projevu k ohromenému Valného shromáždění Spojených národů obhajoval národní suverenitu a odsuzoval globalismus.

„Budoucnost nepatří globalistům. Budoucnost patří patriotům,“ říkal Trump posluchačům.

„Chcete-li svobodu, buďte hrdí na svoji zemi,“ naléhal na ostatní národy.

Prezident v úterý ráno vystoupil na pódium krátce po brazilském prezidentovi Jair Bolsonarovi a přednesl robustní obhajobu nacionalismu.

„Podíváme-li se kolem sebe a všude po této velké, úžasné planetě, tak je pravda prostá,“ řekl Trump Spojeným národům.

„Chcete-li svobodu, buďte hrdí na svoji zemi.“

„Chcete-li demokracii, zachovejte si svoji suverenitu.“

„A chcete-li mír, milujte svůj národ.“

„Moudří vůdci vždy kladou svůj vlastní lid a svoji vlastní zemi na první místo.“

Poté prezident Spojených států amerických hrdě prohlásil: „Budoucnost nepatří globalistům. Budoucnost patří patriotům.“

PODÍVEJTE SE:

Pak pokračoval:

„Budoucnost nepatří globalistům. Budoucnost patří patriotům. Budoucnost patří suverénním a nezávislým národům, které chrání své občany, respektují své sousedy a ctí odlišnosti, které činí každou zemi zvláštní a unikátní. Proto Spojené státy zahájily ten úžasný program národního obrození. Ve všem, co děláme, se soustřeďujeme na umožnění snů a aspirací našich občanů.“

Dailycaller.com hlásí:

Prezident se zmiňoval o politice na podporu růstu, boj s údajnými nekalými obchodními praktikami, dohnání Íránu k odpovědnosti, prosazování svobody v zemích jako Venezuela a Kuba, o zastavení ilegální imigrace a o ochraně náboženských svobod jakožto o klíčových zásadách svého vládního přístupu „Amerika v první řadě“.

Trump líčil nacionalismus jako ideologii, která chrání zranitelné občany před hrozbami z vnějšku na rozdíl od globalismu „otevřených hranic“, o kterém říkal, že je „krutý a zlý.“

„Dnes mám poselství pro ty aktivisty otevřených hranic, kteří se ve svých řečech halí do hávu sociální spravedlnosti: ty vaše politiky nejsou vůbec spravedlivé, ty vaše politiky jsou kruté a zlé,“ řekl. „Vy hrajete na ruku zločinným organizacím, které kořistí z nevinných mužů, žen a dětí. Vy dáváte svému falešnému vnímání pseudo-dobra přednost před životy a blahobytem nespočtu nevinných lidí. Když podvracíte bezpečnost hranic, tak tím podvracíte i lidská práva a lidskou důstojnost.

Také dlouho hovořil o obchodní válce s Čínou, kdy tvrdil, že mezinárodní obchodní dohody přivodily pro americké občany nespravedlivé dopady, které se on snaží napravit.

Svoji řeč prezident uzavřel výzvou světovým vůdcům, aby se podobně starali o své vlastní země a občany, když konstatoval: „Lepší svět pro lidstvo začíná doma.“

„S boží pomocí se zbavíme nepřátel svobody a přemůžeme utlačovatele důstojnosti. Stanovíme nové standardy životní úrovně a dosáhneme nových výšin lidských úspěchů. Znovu objevíme staré pravdy a rozmotáme klubka dávných záhad a učiníme nové vzrušující průlomy a nalezneme daleko krásnější přátelství a harmonii mezi národy, než kdy předtím. Moji kolegové vůdci, cesta k míru a pokroku a svobodě a spravedlnosti a k lepšímu světu pro všechny lidské bytosti začíná doma.“

September 25, 2019 Sean Adl-Tabatabai

Zdroj: https://newspunch.com/president-trump-stuns-un-future-belongs-patriots-not-globalists/

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Doc
1 rok před

Kazdy, kdo v sobe ma zdravy rozum a mravnost, vi, ze kazdy clovek ma pravo na dustojny zivot, jehoz se muze zrict pouze tim, ze bude pachat zlo. Problemy mohou vyresit pouze narodni staty, v nichz veskera statni moc patri lidu. Kdo ma navic povedomi o discipline „Country Development“, ten take vi, ze NWO je podvod a nejvetsi zlocin historie proti lidstvu. Ve skutecnosti je vseho dost na „Raj na Zemi“ pro vsechny. Cesta je znama a jeji spravnost dokazana exaktnimi metodami. Jedinou prekazkou jsou globalni super-zlocinci, kteri chteji zotrocit jine.