Prezident Biden nařizuje technologickým mamutům ‚CENZUROVAT, CENZUROVAT, CENZUROVAT‘ nezávislá média

Cenzura a informační manipulace, NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, NWO

Prezident nařídil technickým mamutům, aby cenzurovaly kanály nezávislých médií a protlačovaly místo nich lidem do newsfeedů kanály jako CNN.

Tisková tajemnice Bílého domu Jen Psaki ve středu při tiskovém briefingu reportérům řekla, že Bidenova administrativa s nadšením podporuje více cenzury na internetu.

Řekla, že Biden věří, že společnosti sociálních médií mají „odpovědnost“ za blokování obsahu považovaného Demokratickou stranou za ‚pochybný‘.

„Jeho stanovisko je takové, že je třeba dělat více, aby se zajistilo, že tento typ dezinformací, které jsou poškozujícími, občas i život ohrožujícími informacemi, se k americké veřejnosti nedostane,“ řekla.

Breitbart.com hlásí:

Psaki poukázala na obsah zpochybňující volby, boj za zastavení koronaviru a snahy Američany naočkovat, jako „dezinformace,“ po kterých je třeba pátrat.

„Prezidentovo hledisko je takové, že hlavní platformy sociálních médií mají odpovědnost týkající se zdraví a bezpečnosti všech Američanů, aby zastavily posilování nevěrohodného obsahu, dezinformací a zavádějících informací, zvláště těch týkajících se covidu, očkování a voleb,“ říkala.

Biden se během prezidentské kampaně 2020 těšil několika pokusům společností sociálních médií blokujících na internetu pro něj a jeho rodinu poškozující sdělení.

Když se jí ptali na obavy, že společnosti sociálních médií nectí První ústavní dodatek o hodnotě svobody slova, tak Psaki poukazovala, že to se nevztahuje na „dezinformace“ na internetu.

„No podívejte, myslím, že jsou samozřejmě oddaní právům Prvního dodatku,“ řekla. „Myslím, co se týče těchto rozhodnutí, tak je třeba, aby platformy sociálních médií předvedly, jak řeší ty dezinformace a zavádějící informace, zvláště týkající se život ohrožujících záležitostí jako covid a vakcinace, které se dále na jejich platformách šíří.

May 6, 2021 Niamh Harris 

Zdroj: https://newspunch.com/president-biden-orders-big-tech-to-censor-censor-censor-independent-media/

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pavel Molík
1 rok před

A já naivka jsem si myslel, že Biden je jen politický hochštapler, který podvodně vyhrál cinknuté volby. Nyní se Biden etabloval jako úhlavní nepřítel demokratického systému.

Pavel Molík
1 rok před

Cenzura je nástrojem prosazovatelů totalitního režimu, potažmo nástrojem k prosazování toho jediného správného názoru podle hesla “Kdo nejde s nám, jde proti nám”. Cenzura nepropustí některé či většinu názorů, ale realitu nemůže vymazat. Pravda je totiž nezávislá na chorobné libovůli cenzora. Bidenovy instrukce jsou ve své podstatě iracionální a ve svých důsledcích zhoubné. Cenzura mění společenské tlaky tak, že na jedné straně je podtlak a na druhé straně silný přetlak, společnost takovéto (pře)tlaky nemůže dlouhodobě udržet. Pochybuji, že v Americe bude většinově přijata norma permanentní přetvářky. Podle mého názoru lidový hněv jednou smete Bidena i s jeho prodejnými žurnalistickými potvorami… Číst vice »