Přestaňte už těmi komunisty na oko strašit. Vždyť slouží dobře…

Nezařazené

Tak se nám zase sešli nad Gottwaldovým hrobem, a přestože jich bylo pár, obsadili televizní zprávy a prostý lid má zase o čem mluvit. Ze všech stran zní „pozor na komunisty!“ a Goebbels se v hrobě směje, jak hezky to funguje i více než půl století po něm.

Některým vadí, že má současná komunistka na starost kdesi v kraji školství. Proti skutečnosti, že drtivá většina ze starších učitelů na základních školách a profesorů na školách středních a vysokých byla ve straně či s ní spolupracovala a má to v sobě, což se mnohdy projevuje i na způsobu levičácké indoktrinace našich dětí při výuce, žádní aktivisté v ulicích nejsou. Straší lidi sděleními, že se komunisté chtějí opět ujmout moci, ale proti skutečnosti, že drtivá většina z těch, kteří u moci dvaadvacet let byli a jsou, byli buď v KSČ, ve Svazu socialistické mládeže, nebo alepoň součástí Národní fronty, nikdo demonstrace nepořádá. Děsí ostatní křikem, že komunisté chtějí ukrást soukromé majetky, když se dostanou k moci. Jistě, ty státní už jsou dávno rozkradeny těmi, co křičí na srp s kladivem, a u těch soukromých stát omezuje co může, aby si jejich vlastníci moc nevyskakovali a nestali se skrze přílišnou svobodu hrozbou. 

Komunisty si ostatní parlamentní partaje ve skutečnosti hýčkají a za jejich vlajkonoše jsou vděčné. Mají totiž neustále na koho ukazovat. Když se to hodí, předhodí je lidu skrze média a občas s nimi i něco rády potichu prohlasují, pokud se to navenek tváří jako zákon pro lidi, v jehož důsledku si však jen někteří opět namastí kapsy, což utopičtí komunisté neprohédnou.

Kdepak, vážení, kdyby mohli komunisté s hvězdou, srpem a kladivem v ulicích něco opravdu změnit, už by je dávno zakázali. To taková Dělnická strana byla pro ně větší hrozbou. A protože reálně nic opravdu podstatného ovlivnit nemůžou, neboť zákonné normy, podle kterých musí jet i v případě, že ve volbách dostali nějakou tu funkci, dodržovat musí, a ostatní zároveň velmi dobře vědí, že jejich podpora v rámci tvrdého jádra je vlastně už dvaadvacet let konstantní, ve skutečnosti se jich nebojí. Těch pár jedinců v ulicích a u hrobů s vlajkami totiž slouží jako osvědčení užiteční idioti, jejichž pomocí lze mediálně snadno odpoutat pozornost od faktů, že škody v řádech stovek miliard korun a úpadek morálky ve společnosti jdou na vrub těch, kteří se sice od komunistů distancují, ale dokud to šlo, kolaborovali s nimi do poslední chvíle.

Tak zase za rok u hrobu Klementa Gottwalda.

AKTUÁLNĚ NABÍZÍM TAKÉ ČLÁNEK:
Srovnejte předraženou s podobnou a obě veřejné zakázky jsou hned OK

.

František Matějka vyšlo na:

Přestaňte už těmi komunisty na oko strašit. Vždyť slouží dobře…

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
12 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments