Přes zorganizování rasových bouří se schvalování Trumpa mezi černochy rychle vyšplhalo vzhůru na 40%

POLITIKA, Světová

V rozporu s mediálními snahami obvinit ho z těch nepokojů.

Přes nedávné bouře kvůli policejní brutalitě průzkum Rasmussen poukazuje, že spokojenost s prací prezidenta Trumpa se teď u černochů vyšplhala přes 40%.

„Náš denní průzkum sledování prezidenta ukazuje, že mezi černými voliči je spokojenost s jeho prací teď už přes 40%,“ tweetnula tato průzkumová agentura.

Plné výsledky průzkumu se ještě budou muset publikovat, ale toto číslo naznačuje, že mediální kampaň, která Trumpovu reakci na tyto bouře označuje za drakonickou a fašistickou, naprosto selhala.

Pro srovnání v srpnu 2019 ukazovala čísla Rasmussena, že podpora černých pro Trumpa se drží asi na 26%.

Několik průzkumů vedených v prosinci 2019 ukazovaly podporu černochů pro Trumpa vyšší než 30%.

S tím, jak se ekonomika zase zotavuje, a v květnu jsme zažili 2,5 milionu nových pracovních míst, tak budou tato čísla pro Trumpa zase povzbuzující, když se nedávno minulý měsíc jeho celková míra spokojenosti s jeho prací propadla na dvouleté minimum.

Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
June 5, 2020

https://www.reformy.cz/trumpovy-usa-uz-nejsou-bezpecnou-zemi-musime-z-nich-do-kanady-brat-mensiny-a-uprchliky-kaze-tamni-sefova-zelenych/ Zdroj: https://www.prisonplanet.com/rasmussen-black-approval-for-trump-surges-to-over-40.html

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Patrik Semecký
2 let před

President Trump to dělá dobře a cíleně pro svou zemí, nikoliv pro svou volební kampaň ! Bohužel má proti sobě vojensko-průmyslovou lobby a může snadno skončit jako Kennedyové ! A paní Hillary je hysterická, napůl, ne-li zcela, fašistická bába !