Povídačka a COVIDU se hroutí, ve Francii demonstrovaly statisíce lidí proti ‚Novému světovému řádu‘

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, NWO, Odvážný nový svět

Protože se ta povídačka o Covidu hroutí, tak statisíce obyvatel Francie demonstrovaly proti tomu ‚Novému světovému řádu‘.

Statisíce obyvatel Francie vyrazily v sobotu do ulic, aby povstaly proti tomu ‚Novému světovému řádu‘ a jeho rozpadající se kontrole nad povídačkou o COVIDU.

Bezprecedentní počty lidí z celé země vyrazily do ulic ve stejný den, kdy horní komora parlamentu schválila zákon zavádějící vakcinační pasy.

Všude bylo vidět občany nesoucí plakáty s nápisy „Svoboda“ a „Demokracie je v ohrožení.“

„Jsme proti vakcinačnímu pasu. Jsem proti masové vakcinaci – každý musí mít volnost rozhodnutí,“ vyvolávali protestující v Paříži.

Rt.com hlásí:

Další projevovali podporu neočkované srbské tenisové superstar Novaku Djokovičovi, který byl nedáno zadržen a určen k deportaci z Austrálie za porušení zdravotních předpisů. „Novak je teď něco jako posel nesoucí naši standardu,“ řekl AFP jeden protestující v Bordeaux.

Horní komora francouzského parlamentu Senát přijala upravenou verzi zákona o vakcinačním pasu ve stejný den. Dolní komora, Národní shromáždění, má o tom zákonu, o němž je vypjatá debata, hlasovat v neděli odpoledne. (Zákon už byl schválen v poměru 215/58 hlasů.)

Bude-li schválen (už se stalo), tak vakcinační pas nahradí už existující zdravotní pas požadovaný ke vstupu do zařízení jako kavárny, restaurace, tělocvičny a kina. Opatření je zaměřeno na motivaci více lidí, aby se nechali plně vakcinovat.

Od soboty budou nutné posilující dávky na zdravotní pas. Lidem, kteří dostali svoji druhou dávku před více než sedmi měsíci, ale nedostali dávku posilující, se jejich pasy deaktivují.

Fact checked

January 16, 2022 Sean Adl-Tabatabai News,

Zdroj: https://newspunch.com/hundreds-of-thousands-protest-new-world-order-in-france-as-covid-narrative-crumbles/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments