Poté, co Konzervativci vyhráli volby, plánují levičáci protesty proti demokracii

Evropská Unie, POLITIKA

Na obrázku heslo demonstrací: Není to můj premiér. Vzdorujte rasistovi Johnsonovi.

Místo reflexe, proč prohráli.

Levicoví přívrženci Labouristů okamžitě vyhlašují plány na protesty proti výsledkům demokratických voleb, když Konzervativci zase ve volbách z včerejší noci drtivě vyhráli v lavinovitém vítězství.

Toryové Borise Johnsona rozdrtili Labouristy vedené Jeremym Corbynem, kdy voliči rozhodně zavrhli skalně levicovou politiku a přepsání výsledků hlasování pro Brexit v roce 2016.

Mnoho příznivců Labouristů reagovalo, jak je u nich zvykem, výrony otevřené hysterie a emočních zhroucení, ale jiní přijali závazky, že budou proti takovým výsledkům protestovat.

Např. dnes v 17 h bude protestní shromáždění na Downing Street (sídlo vlády) pořádané Vzdorem proti rasismu pod heslem „není to můj premiér.“

Stejná skupina také pořádá demonstraci proti Johnsonovi ve skotském Glasgowě, když tvrdí, že ten přeci „není způsobilý, aby reprezentoval multikulturní společnost.“

Jinými slovy, úplně stejně, jako v každém případě v posledních letech, místo aby vzali svou porážku s noblesou a využili ji k sebereflexi, tak jen pokračují ve svém vleklém hysterickém běsnění.

Skutečnost, že doslova protestují proti výsledkům demokratických voleb, zase jednou zdůrazňuje, jak je teď už levice unesená odpornými, autoritářským gangy.

Mezitím mnoho analytiků poukazuje, že výsledky z minulé noci jsou zase jen dalším projevem toho, že ta populistická vlna, která v roce 2016 zachvátila Evropu, se jen tak honem nezastaví.

Teď to bude na lidech jako Nigel Farage a Strana Brexitu, aby dotlačili Konzervativce k plnění svého mandátu a dovedení Brexitu k výsledkům.

Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
December 13, 2019

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/leftists-plan-to-protest-against-democracy-after-conservatives-win-uk-election.html

Sdílejte přátelům

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na