Policie vyšetřuje vraždu Finky proslulé bojem za posílení migrace jejím migrantským milencem

Migrace, MULTIKULTURALISMUS

Žena údajně na sociálních médiích proslula příspěvky o tom, „jak jsou ti bílí chlapi k hovnu.“

Policie ve Finsku vyšetřuje vraždu ženy zabité svým migrantským ex-přítelem, která proslula svým příspěvky na sociálních médiích bojujících za masovou migraci.

Sanni Ovasku údajně minulý týden zabil Hasan Alqina, který pak spáchal sebevraždu. Alqina byl v této zemi žadatelem o azyl z Palestiny a předtím mu bylo odepřeno povolení k pobytu.

Úřady byly upozorněny poté, co soused spatřil doklady, že v bytě Hämeenlinny došlo ke zločinu. Pozdě byla na Twitter umístěna fotka ukazující krev prýštící pod dveřmi tohoto bytu.

„Ovasaka údajně na svých účtech na sociálních médiích šířila příspěvky zaměřené proti bělochům a prosazující celou škálu progresivních záležitostí,“ píše Nation File.

Zdrojem těchto tvrzení byla finská komentátorka Tiina Wiik, která tweetla: „Ta mladá žena měla za milence arabského žadatele o azyl a psávala na sociálních médiích příspěvky o tom, jak k hovnu jsou ti bílí chlapi. Napadlo by někoho, že by se to mohlo takto zvrhnout?“

https://twitter.com/SwanOfTuonela/status/1220345332418084864

Wiik tvrdí, že tato žena byla zavražděna, protože se pokoušela se svým milencem rozejít.

„To ale ve Finsku není vůbec takový první případ,“ uvedla Wiik. „Jeden Afghánec svoji milenku znásilnil a upálil, jeden Iráčan uřízl hlavu ženě středního věku, která ho už chtěla nechat.“

Policie říká, že vyšetřování je pořád ještě v raném stadiu a že motiv zůstává neznámý. Někteří rovněž tvrdí, že i této ženě byla hlava odříznuta, ač potvrzeno to nebylo.

To v žádném případě zdaleka nejsou jediné případy žen, na které migranti zaútočili nebo je zabili, když s nimi udržovali romantické vztahy.

Např. loni ve francouzské Normandii levicovou studentku a aktivistku za imigraci ubodal její bývalý migrantský partner, který přebýval u ní doma.

Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
January 27, 2020

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/police-investigating-murder-of-pro-migration-finnish-woman-by-her-migrant-boyfriend.html

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments