Pokrokový demokratický kandidát na prezidenta Biden říká, jakou má hrůzu z toho, že prezident Trump „ty volby zase ukradne“

Cenzura a informační manipulace, NWO

S tím, jak do voleb nezbývá ani půl roku, tak Demokraté už spřádají výmluvy pro případ, kdyby i podruhé došlo k „nemyslitelnému“, tj. k vítězství Donalda Trumpa. A zatímco po většinu těch čtyř uplynulých let na to měli odpověď Russiagate, tak to vypadá, že letos to budou chtít svést na skutečnost, že Američané, pokud budou chtít hlasovat, tak budou muset k volbám přijít. Prezidentský kandidát Joe Biden ve středu v noci řekl, že největší starost mu dělá to, že prezident Trump ty nadcházející volby zkusí „ukrást“.

Bidena se v „Denním show“ ptali, jaký je plán k zajištění, že všichni budou mít možnost hlasovat.

„To je moje největší starost, má největší obava. Tento prezident se totiž pokusí tyto volby ukrást,“ odpověděl Biden podle NBC.

Biden poukázal na skutečnost, že prezident zpochybnil legitimitu hlasování poštou i přes skutečnost, že i sám Trump to použil k hlasování letos na Floridě.

„Ten chlap říká, že veškeré hlasování poštou je podvodné, ač sám poštou hlasuje, zatímco sedí za stolem v Oválné pracovně a v primárkách posílá svůj hlas poštou,“ řekl Biden.

Biden rovněž řekl, že státy schválily legislativu, která „lidem hlasování ztěžuje“ a že jeho kampaň začleňuje právníky, co vyráží na „hlídku“ do všech volebních okrsků. Mezi tím Trumpovi přívrženci v čapkách MAGA-hat, kteří se hemží ve volebních střediscích, vyvolávají hrůzu a v některých případech se kvůli nim voliči úplně obrací pryč.

„Za tohoto chlapa přišlo 23 zákonných ustanovení a státy schválily 82 zákonných ustanovení, která lidem ztěžují hlasování.“

A včera se k této čím dál důležitější věci nevyjádřil se nikdo menší než LeBron James, když obvinil celý proces hlasování, že je rasistický:

Biden také řekl, že je nucen uvažovat o tom, co udělá, když Trump sice volby prohraje, ale neopustí Bílý dům. „Biden byl, když ty otázky zodpovídal, podle Yahoo nadšený!“

„Ano, jsem a byl jsem nesmírně hrdý. Mám čtyři náčelníky štábu, kteří se přijdou a Trumpa sedřou z kůže. A mám spoustu vysoce postavených lidí z ozbrojených sil, co říkají: ‚No tohle. My nejsme vojenský stát. Tohle nejsme my‘.“

„Jsem naprosto přesvědčen, že ho z Bílého domu eskortují s ohromným nasazením síly,“ řekl Biden, když mluvil o tom, jak to bude krásné, až Trump prohraje volby.

Podívejte se na tento segment rozhovoru:

https://finance.yahoo.com/video/entertainment/joe-biden-trump-trying-steal-073322048.html

by Tyler Durden

Thu, 06/11/2020 – 10:44

Konec formuláře

Zdroj: https://www.zerohedge.com/markets/joe-biden-says-hes-afraid-president-trump-will-steal-election

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments