Pokroková radní ze Seattlu říká, že ta válečným lordem kontrolovaná separatistická oblast by už v takovýchto rukou veřejnosti měla zůstat

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, POLITIKA, Světová

Radní ze Seattlu říká, že ta válečným lordem kontrolovaná Autonomní zóna Capitol Hill (CHAZ) by takto už v rukou veřejnosti měla zůstat, hlásí Komo News.

Tato pokroková radní Kshama Sawant, která se zařadilo do první linie protestů – Na černých životech záleží (BLM) – v Seattlu kvůli smrti Geogre Floyda, černocha, který zemřel poté, co mu policajt z Minneapolis klečel na krku skoro devět minut – teď říká, že plánuje podat návrh zákona, který by oficiálně tuto čtvrť přetvořil na ‚komunitní centrum pro nápravu spravedlnosti.‘

Byla to Sawant, kdo v úterý večer otevřel dveře do Radnice, a umožnila tak, aby dovnitř vpadlo přes tisíc protestujících, kteří se hlasitě domáhali, aby Seattle zastavil financování policejnímu útvaru a zakázal používání takových chemikálií, jako je slzný plyn. Protestující rovněž volali po okamžité rezignaci starosty Jenny Durkana.

Policejní útvar Seattlu v současnosti usiluje o to, aby si vyprosil dohodu s protestujícími, kteří od úterka po bojích s policií na přelomu týdne kontrolují CHAZ, takže odsud ze svého areálu utekla policie a stáhla se i Národní garda.

Během toho necelého týdne, říká policejní náčelnice Seatlu Carmen Best, že zločinnost už vyrostla o 300% a že: „V této oblasti dochází k znásilňování, loupežím a všem druhům násilných činů a my se k tomu nejsme schopni dostat.“

Mezitím se bezdomovci na konec vrhli na kradení jídla přivezeného na podporu hladových protestujících a „těžce vyzbrojený“ uřvaný rapper (a super-host AirBnB) Raz Simone se svou družinou tuto autonomní obytnou zónu převzal pod kontrolu.

Ne všichni jsou ale fanoušky plánů Kshamy…

Kshama ale bojuje za svoji spravedlivou pokrokovou věc:

Naše hnutí naléhavě potřebuje zajistit, aby se Východní areál nevrátil policii, nýbrž aby se trvale přetvořil na areál pod komunitní kontrolou.

Moje kancelář už připravuje legislativu, která Východní areál přetvoří na komunitní centrum nápravy spravedlnosti.

https://twitter.com/cmkshama/status/1271304116677959680?s=19 …

https://twitter.com/TommyTwoGuns88/status/1271312244286976006

Dovedete si představit, jaká by byla reakci médií mainstreamu, kdyby si konzervativci zabrali obrovský kus velikého amerického velkoměsta?

Jsme si jisti, že to vypracují.

https://twitter.com/GeneralDilley/status/1271262353066098688
https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1271446019281215488

Ti lidé vypadají mile…

by Tyler Durden

Fri, 06/12/2020 – 10:35

Náhledový obrázek: Kshama Sawant

Zdroj: https://www.zerohedge.com/political/seattle-councilwoman-says-warlord-controlled-chaz-should-remain-public-hands

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments