Podezřelý z masové střelby v Boulder byl proti-Trumpovský aktivista a vyznavač levicových novin

MULTIKULTURALISMUS, NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, Terorismus

Podezřelý z masové střelby v Boulder Colorado byl nenávistník vůči Trumpovi a zavilý čtenář levicového Washington Post, který spolu s těmito novinami sdílel k Donaldu Trumpovi nenávist.

Ahmad Al-Issa byl zatčen poté, co masakrující hromadnou střelbou zabil v pondělí odpoledne v obchodě s potravinami King Soopers 10 lidí včetně policisty.

Od té střelby vyšlo najevo, že podezřelý byl vášnivým čtenářem levicových novin, sympatizant s ISIS, muslim a aktivista proti Trumpovi. Všechna tato fakta ty samé mediální kanály, jejichž byl střelec fanouškem, ignorují.

Facebook vymazal stránku patřící Al-Issovi, která odhalovala, že střelec byl proti-Trumpista a protlačoval diskusní témata na podporu uprchlíků a proti islamofobii.

Summit.news hlásí:

V Sýrii narozený Al-Issa, který migroval do Spojených států, roku 2018 vystavoval příspěvky, v nichž tvrdil, že „Trump je kokot,“ přičemž vinu za jeho vítězství v roce 2016 svaloval na „rasismus“.

Střelec rovněž sdílel článek od televize PBS s textem, „Proč jsou uprchlíci a imigranti pro Ameriku takovým dobrem?“ přičemž rovněž obviňoval „rasisty a islamofoby,“ že mu hacknuli jeho telefon.

Když Al-Issa komentoval masakr v mešitě na Novém Zélandu roku 2019, tak říkal: „Jsou to oběti celého průmyslu islamofobie, který je démonizuje.“

Žurnalista Andy Ngo hlásí, že tato stránka odhaluje i to, že Al-Issa byl „hluboce nábožensky založený muslim.“

Podle Jacka Posobiece byl Joe Biden už zpraven o tom, že Al-Issa „měl sympatie k ISIS.“

Skutečnost, že Al-Issa byl muslim, neznamená, že běžní, tvrdě pracující a zákona dbalí američtí muslimové nesou za tu tragédii spoluvinu.

Nicméně pokud by byl bílý, tak by bylo zaručeno, že by z tohoto krveprolití média kořistila, aby protlačovala tu neustále vnucovanou povídačku o hrozbě představované vyznavači „bílé nadřazenosti.“

March 24, 2021 Niamh Harris 

Niamh Harris

Zdroj: https://newspunch.com/boulder-mass-shooting-suspect-was-anti-trump-wapo-reader-media-blackout/

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments