Počet migranty brutálně napadených a zavražděných Němců se během jednoho roku zdvojnásobil, zjišťuje nová studie

MULTIKULTURALISMUS, Terorismus

Podle statistiky vydané Spolkovou kriminální policií se Němci stávají s daleko větší statistickou významností obětmi zločinů páchaných imigranty, než je tomu naopak.

Ve své zprávě „Zločinnost v kontextu imigrace“ analyzovali statistici vraždy, zabití, přepadení, loupeže a zločiny proti sexuálnímu rozhodnutí o sobě a osobní svobodě.

Výzkum byl zaměřený na určení, do kolika zločinů se zapojili „žadatelé o azyl a uprchlíci“ stejně jako lidé čekající na deportace nebo ti, co už obdrželi povolení k pobytu.

Zabito bylo 230 Němců, což je dvojnásobek proti roku 2017.

Také počet Němců žadateli o azyl a uprchlíky sexuálně napadených vyletěl vzhůru na 3 260.

Celkem téměř polovina obětí závažných zločinů s cizími pachateli (vzestup z 46 336 na 101 956) byli Němci. Tj. o 19 procent více než v roce 2017.

Data týkající se zločinů proti žadatelům o azyl a uprchlíkům údajně napadených německými podezřelými ukazují, že 8 455 cizinců se stalo jejich obětí (tj. o 24 procent více než v roce 2017).

Za pozornost stojí, že v roce 2018 z cizích obětí ublížení nebo zabití bylo jen 18% obětí Němců. Což znamená, že lidé žádající azyl jsou převážně napadáni těmi, co mají podobný původ.

Uprchlická politika a přístup „otevřených hranic“ byly hlavními zdroji kritiky proti vládě Angely Merkelové.

Evropské země zažívají těžkou migrační krizi od roku 2015 kvůli přílivu tisíců migrantů a uprchlíků prchajících ze Středního východu a ze Severní Afriky.

Německo přijalo statisíce migrantů. Avšak během těch let počty nově příchozích klesají. Podle policie bylo v prosinci 2018 v Německu 300 000 žadatelů o azyl a 697 000 uprchlíků.

By Emma R. 15 April 2019

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2019/04/new-study-number-of-germans-brutally-attacked-and-murdered-by-migrants-doubled-in-one-year/

 

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments