Po-Salviniovská levicová vláda Itálie uvažuje o pokrokové nápravě situace udělením amnestie 700 000 ilegálních migrantů

Migrace, MULTIKULTURALISMUS

Jeden z vůdčích členů populistické Ligy Mattea Salviniho levicovou vládu varoval před potenciálním „chaosem“, pokud prosadí svůj plán na udělení amnestie asi 700 000 ilegálním migrantům.

Vůdce poslaneckého klubu strany Liga v italské Poslanecké sněmovně Riccardo Molinari varoval před chaosem, který chce vláda vyvolat poté, co pokroková italská ministryně, která ve funkci vedení ministerstva vnitra nahradila svrženého populistu Salviniho, Luciana Lamargose uvedla, že vláda reviduje možnosti jak dosáhnout pokroku přes vylepšené vyhlášky nebo před vyhlášení amnestie pro ilegály, hlásí Il Giornale.

„Záměrem vlády a Ministerstva vnitra je vyhodnotit tuto problematiku a zavést agendu, kterou chci obnovit zavádění daleko obecnějšího rámce celkové revize rozmanitých ustanovení, která postihují migrační politiky a podmínky pro cizince v Itálii,“ řekla Lamorgese.

Dodala k tomu, že „vláda se zavázala vyhodnotit příležitosti k zavedení opatření, která pomocí okamžité dostupnost pracovních smluv umožní, aby se z cizinců přítomných v Itálii bez řádného pobytu stali cizinci řádní s plošnými odvody za ně od jejich zaměstnavatelů a s tím, že každému pracujícímu se vydá povolení k pobytu.“

Pan Molinari během své kritiky ukazoval prstem na Hnutí pěti hvězd (M5S), tj. na bývalého koaličního partnera Ligy, kterou vyměnilo za zformování koaliční vlády s levicově establishmentovou migraci podporující Demokratickou stranou (PD).

Tento týden také členové M5S hlasovali v Europarlamentu pro Globální migrační pakt Spojených národů. Poslanci M5S, kteří hlasovali pro tento pakt, jenž usiluje o řádné uzákonění masové migrace, však narazili na tvrdou kritiku vůdkyně národně konzervativních Bratrů Itálie (FdI) Girorgie Meloni.

Meloni o Pěti hvězdách řekla: „Ti už propadli do úplného deliria globalizace a podněcování imigrace, takže Globálnímu paktu OSN o zavedení principů svobodné a neregulované migrace, čili prakticky vybudování volné cesty pro invazi, v Evropskému parlamentu řekli své Ano.“

„To my jsme ten Globální pak před několika měsíci zablokovali a jsme odhodláni provést to znovu, pokud ho ty strany, které jsou od Italského lidu čím dál odtrženější a odtrženější, zkusí, když to nešlo dostat ho sem dveřmi, sem pro změnu propašovat oknem!“ dodala.

K těmto novým potenciálním opatřením dochází v době, kdy uvedená levicová koalice plánuje zvýšit financování programů pro migranty a pro přijímací centra a když už v posledních dnech určitým transportním neziskovkám migrantů otevřela přístavy:

Článek o tom zde:

ARIS MESSINIS/AFP/Getty

CHRIS TOMLINSON

17 Jan 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/01/17/salvinis-party-warns-against-potential-amnesty-700k-illegal-migrants/

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments