Pitbulové jsou už oficiálně uvedeni jako rasistický ‚symbol nenávisti‘ v seznamu Ligy proti pomluvám (ADL)

Cenzura a informační manipulace, NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, NWO

Liga proti pomluvám (ADL) uvedla psí rasu pitbulů jako „symbol obecné nenávisti“, čímž se zařadil do seznamu takových věcí jako Jižanská vlajka, hábit Ku Klux Klanu a nacistická svastika (hákový kříž).

Na oficiální stránce ADL se píše:

Pitbul se dlouho používal jako symbol skinheadů, údajně kvůli své reputaci „bojového“ psa. Mnoho rasistických skinheadů a dalších zastánců bílé nadřazenosti vlastní nebo chová pitbuly. Zastánci bílé nadřazenosti využívají určitou grafiku pitbula tak často, že už se sama stala symbolem bílé nadřazenosti. Jedna skupina rasistických skinheadů, Skinheadi státu Keystone (svého času známí jako Keystone United) jej dokonce přijali jako součást svého loga.

NationalFile hlásí: Po karanténě kvůli koronaviru začala ADL požadovat „inkluzivní a bezpečné“ hraní her, přičemž vyjádřili touhu bojovat proti „nenávisti a obtěžování“ ve videohrách.

Loni byla ADL proklínána za to, že do svého lexikonu nenávistných frází přidala určité memy nesoucí výrazy. K takovým slovům patří „we wuz kangz“ zlořečící černošského nacionalistickému revizionismu historie. (Redakční poznámka: „Wu wuz kangz“ (v černošském dialektu angličtiny „my byli králové“) vychází z černošského revizionismu historie, že staroegyptská civilizace byla civilizací subsaharských černochů nadřazená ostatním rasám. Z té vychází některé filmy a hry.) Také výraz „boogaloo“, což je komický výraz pro postapokalyptickou společnosti ve všeobecné válce, o které si mnozí myslí, že už je na dohled. A dalším takovým výrazem je „13/52“, což je odkaz na statistiku zločinu od FBI, která poukazuje, že 13% společnosti páchá 52% násilných zločinů.

Nejproslulejší symbol přidaný na seznam nenávistných symbolů ADL je komiksový žabák Pepe, jelikož tento vrtošivý obojživelník byl využíván za účelem šíření pravicových fórků proti oficiální ideologii a svého zenitu dosáhl během amerických voleb 2016, když se o něm tvrdilo, že „magie jeho memu“ uhranula voliče tak, že pomohla takového outsidera mezi kandidáty, jako je Donald Trump, dotáhnout do Bílého domu.

ADL do svého lexikonu nenávisti přidala i jakoby nevinnou frázi, „Je OK být bílý,“ neboť je spojována s postoji pravicového disentu. Navíc rozběhla aspoň stovku pobouřených kampaní proti objevení plakátů, které tento slogan obsahují.

May 13, 2020 Baxter Dmitry

Zdroj: https://newspunch.com/pit-bulls-officially-listed-racist-hate-symbol-adl/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Garfield
2 let před

Ať si ty šašci políběj řiť…

Garfield
2 let před

Ať si ti ujetenci políběj prdel.

Johanka
2 let před

To je americký problém, jako všechno, co souvisí s tzv. rasismem. Jejich předkové si natahali do země černé otroky, potomci teď nesou následky. U nás tato tradice nikdy nebyla, tak proč to sem implantovat.