PF 2012 CNN vs. Reformy.cz

Nezařazené

Když jsme zakládali  na začátku roku 2010 server Reformy.cz, tak jsem v článku „Kdo stojí za podvodem s globálním oteplováním“ nešetřil kritikou zakladatele televizní sítě CNN a člena Římského klubu Teda Turnera.

Považuji za symbolické, že náš video kanál na youtube a náš překladatelský portál mustwatch.eu od té doby překonaly 5 miliónu shlédnutí a tím předběhly kanál CNN, který od doby svého založení v roce 2006 má 4,9 miliónu shlédnutí.

Naše filosofie přitom byla na začátku jednoduchá: Podpořit myšlenku svobody v Čechách tím, že budeme české publikum inspirovat tím nejlepším ze zahraničí. Je vidět, že to jde dobře, pokud máme po ruce výtečné libertariánské politiky a řečníky jako jsou Nigel Farage (VB) nebo Ron Paul (USA). I naše sázka na Rona Paula se vyplatila. Ten dnes vede žebříčky v Iowě a má skvělou šanci získat nominaci na prezidenta za Republikánskou stranu. Ron Paul je jedna z posledních šancí USA i celého západního světa.

Nemám pochyb o tom, že rok 2012 bude plný těžkých zkoušek a potíží, před kterými libertariáni desítky let varují.

Nejen proto v roce 2012 plánujeme posílit naši činnost. Rádi bychom měli možnost finančně odměnit ty, co přispívají svým publikováním a svými překlady. Chceme začít produkovat vlastní pravidelný video obsah. Plánujeme výrazně zasáhnout do diskuze o volbě prezidenta ČR. Všechny tyto věci jsou možné na základě Vaši podpory. Kdyby každý, kdo si přečte tento vzkaz přispěl 135 Kč (obdoba televizního poplatku), tak na konci týdne bychom mohli začít vysílat svojí regionální pražskou televizi. Realita je taková, že touto malou částkou nám přispívá dnes v průměru každý dvoutisící čtenář.

Pokud nás chcete finančně podpořit máte následující možnosti:

  1. Darujte libovolnou částku na náš účet 2800077750/2010. Dary jsou daňové odečitatelné.
  2. Staňte se členy Klubu Reformy.cz. Cena členství je 250Kč měsíčně. Cena ročního členství je 3000Kč.

Přejeme naší čtenářům mnoho štěstí, zdraví a svobody v roce 2012.

Vít Jedlička, předseda Reformy.cz o.s.

Sdílejte přátelům

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na