Pane Okamuro, meč pro rituální sebevraždu za tu žalobu vám dodám

Nezařazené

Když jste zneužil název státnicky nadčasové knihy Margaret Thatcherové ´Umění vládnout´ a pod stejným názvem napsal v porovnání s ní prázdnou knihu, mávnul jsem rukou. Za žalobu z velezrady však očekávám víc.

okamura.pngZakládáte si na své údajné cti, čestnosti, rovnosti a víře v lepší svět, založených na tradicích Země vycházejícího slunce. Myslím si o tom své. Myslím si, že jste obyčejný politický prospěchář, milující televizní kamery a zájem fotoreportérů, ukájející se na zisku titulu ´senátor´ a schopný udělat absolutně cokoli, jen abyste si naklonil ulici. Přesto si říkám, nebo snad právě proto, že byste mohl alespoň z důvodu touhy po přetrvávající oblibě u politicky a ideově hluchých, slepých a nemluvících, najít zbytky pudu sebezáchovy v oblasti Public Relations a spáchat rituální sebevraždu.

Seppuku bylo součástí samurajského kodexu a jeho aplikací získávali válečníci mimo jiné zpět ztracenou čest. Než si požádáte o krátký meč, zaskočte k těm zbývajícím třiceti sedmi kolegům. Nedělám si sice žádné iluze a očekávám, že se k vám otočí zády a budou dělat, že vás neznají, ale třeba se někdo dalším omylem v řadě či z přetrvávající blbosti přidá ve víře, že z toho zase něco kápne v médiích. Za tu ostudu, kterou jste udělali České republice žalobou z velezrady, si zasloužíte ty staré japonské tradice oprášit.

AKTUÁLNĚ TAKÉ ČLÁNEK NA TÉMA:
Zkuste na moje děti ve škole vaši víru a poženu vás svinským krokem

.

František Matějka vyšlo na:

Pane Okamuro, meč pro rituální sebevraždu za tu žalobu vám dodám

0 0 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments