Palestinský islámský učenec varuje, že přichází muslimské armády, aby ‚rozdrtily Paříž‘

MULTIKULTURALISMUS, NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, Terorismus

Palestinský islámský učenec Ali Abu Ahmad využil svého projevu v mešitě Al-Aqsa v Jeruzalémě, aby varoval francouzského prezidenta Emmanuela Macrona a všechny „nevěřící, kteří jednali s muslimy drze,“ aby se připravili na svatou válku.

Šejk Ahmad prohlásil, že bojkot francouzských výrobků „věci nezmění“ a jediným řešením je znovunastolení kalifátu, jak to můžete vidět na videu Výzkumného institutu médií Středního východu (MEMRI), který se specializuje na překlady médií ze Středního východu.

Ahmad dodal, že kalifa povede muslimy, aby v rámci triumfálního pochodu Evropou určeného k rozdrcení těch, kdo zpochybňují nadřazenost islámu, úplně rozdrtili Paříž.

Tyto divoké hrozby vůči Paříži rozpoutalo uzavření s islamimem spojených asociací a skupin francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem po brutálním uříznutí hlavy 47letému učiteli Samuelu Patymu.

Paty nedávno učil třídu o svobodě projevu, kdy svým studentům ukazoval karikatury Mohammeda publikované francouzským satirickým magazínem Charlie Hebdo. Vraha krátce po tomto zabití zastřelila policie a později byl identifikován jako Abdullakh Anzorov, v Moskvě narozený čečenský migrant.

Macron Patyho uctil 21. října při ceremonii v Paříži na univerzitě Sorbonna, kdy mu posmrtně udělil Řád Čestné legie, tj. nejvyšší francouzské civilní vyznamenání.

Bojkot francouzského zboží probíhá v supermarketech v Kataru a Kuvajtu spolu s dalším volání po vyřazení francouzských produktů v Jordánsku a v dalších státech stejně jako v Turecku, a to vše v odvetě za Macronův slib boje s islamistickými radikály a s jejich příznivci.

Jinde na videích cirkulujících na internetu ukazují vlajku teroristické skupiny Islámský stát na nedělní demonstraci v severovýchodní Sýrii proti Macronovi, jak o tom referoval Breitbart News.

Tato anti-Macronovská demonstrace proběhla ve městě Sari Kani (Ras  al-Ain) v současnosti kontrolovaném Tureckem podporovanými džihádisty.

„Několik vlajek ISIS bylo spatřeno na protestech v Sari Kani,“ referovala v pondělí kurdská tisková agentura Rudaw s odkazem na fotky a videa sdílená na sociálních médiích. „Na transparentu ve stejném protestu stojí: ‚S pomocí Alláhovou uřežeme jazyky těm, kdo obchodují s Prorokem Alláha‘.“

Nedělního protestu „se účastnilo několik stovek mužů a dětí. Také pálili francouzskou vlajku a skandovali slogany proti prezidentovi Macronovi,“ uvádí zpráva.

ADEM ALTAN/AFP via Getty

SIMON KENT

28 Oct 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/middle-east/2020/10/28/watch-palestinian-islamic-scholar-warns-muslim-armies-coming-to-crush-paris/

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments