Otisky ruky Rowlingové pokrokovými poničen za její zpátečnický odpor k hormonům a chirurgii pro trans-genderování progresivních dětí

LGBTQI, MULTIKULTURALISMUS

Otisky rukou na ulicích Edinburghu k poctě autorky Harry Pottera Joanne ‚JK‘ Rowlingové byly poničeny po jejích komentářích proti „medikalizaci“ trans-genderových dětí.

Tyto otisky rukou byly nakladeny na ulicích skotské metropole, když v roce 2008 získala svou cenu Edinburghu spolu s dalšími Skoty zbožňovanými jako legenda olympijské cyklistiky sir Chris Hoy.

Otisky rukou Rowlingové – jen ty její – byly přemalovány krvavě rudou malbou s mnohabarevnou vlajkou trans-genderismu zasazenou za tím, hlásí Telegraph.

Rowlingová, kdysi miláček levicově progresivních za její ohromné dary Labour Party, výzvy za zopakování referenda o EU z roku 2016 a tvrzení, že její fiktivní padouch Lord Voldemort nebyl „zdaleka tak zlý“ jako je americký prezident Donald Trump, se u nich v poslední době stala padlou příšerou za to, že trvá na svém, že pohlaví je významnější než nějaká pouhá genderová identita a vyjádřila obavy z toho, jak jsou ty údajně trans-genderové děti „přešívány chirurgií a hormony.“

„Mnoho zdravotních profesionálů má obavy o mladé lidi s potížemi s duševním zdravím poté, co byli chirurgií a hormony přešiti, že to nemusí být v jejich nejlepším zájmu,“ napsala do dlouhého twitterového vlákna.

„Mnozí lidé, včetně mě, si myslí, že vidíme nový druh konverzní terapie pro mladé gaye, kteří jsou tím předurčeni k celoživotní závislosti na medikaci, co povede ke ztrátě jejich plodnosti a plné sexuální funkčnosti,“ dodala.

Tato spisovatelka se nedávno také dopustila podpisu dopisu odsuzujícího rušení kultury a zdůrazňujícího potřebu „svobodné výměny informací a myšlenek,“ ač další potenciální bojovníci za svobodu slova své podpis stáhli, jakmile zjistili, že vedle jejich jména se objevilo i to její.

„Nevěděla jsem, kdo další ten dopis podepsal. Myslela jsem, že schvaluji dobré úmysly, kdyby nepřišly ty vágní zprávy proti internetovému zostouzení,“ přiznala spisovatelka Jennifer Finney Boylan.

„Důsledky za to musím nést. Je mi to líto.“

NEIL HANNA/AFP via Getty Images

JACK MONTGOMERY

12 Jul 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/07/12/jk-rowling-handprints-vandalised-after-opposing-horomones-surgery-trans-kids/

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments