Odsoudili průměrného Slováka k 300 hodinám nucených prací

Nezařazené

slovenská pseudopravice a socialisté se spojili, aby i přes silný odpor strany Svoboda a Solidarita odsoudili průměrného Slováka k 300 hodinám nucených prací. Může to znít neuvěřitelně, ale je to tak. 300 hodin bude muset průměrný Slovák odpracovat a odvést na daních, pokud dojde k plnění schváleného systému ESM. Již teď se ale jedná o ESM2 a pětinásobném navýšení záruk prostřednictvím inflace.

My jsme na tom velmi podobně. Pokud se občani ČR rychle neproberou, tak senát a parlament také na Schwarzenberguv a Nečasuv návrh v tichosti schválí ESM. (Samozřejmě za podpory socialistů jako na Slovensku). Na průměrného Čecha jsem počet nucených hodin prací spočítal na 250! Jediná šance pro ČR je výjimka ze zavedení eura. Více zde.

Situace na politické scéně se velmi vyjasňuje. Jedni kopou za federalizovanou Evropu, za soukromé banky, za vyšší státní výdaje, proti občanům a druzí se to snaží alespoň přibrzdit. Neskutečné je, když si do Otázek Václava Moravce pozvou hned čtyři extremistické členy té první skupiny.

Zástupce strany Svoboda a Solidarita si zveme na další setkání Klubu reformy.cz.

Vít Jedlička předseda Reformy.cz o.s.

PS1: připomínám, že dnes je oslava famózního úspěchu videa o tom jak si europoslanci přikrádají na dietách  v Praze.

Oslavujeme 900 tisíc zhlídnutí videa o tom, jak si europoslanci mastí kapsy.

Setkání je naplánováno na den, kdy musí Řekové splatit další tranši svých dluhopisů. Pokud ten den (nebo předtím) vyhlásí bankrot, tak euroSEPTIK platí první pivo! Součástí večera bude promítání highlightů euroSEPTIKu a sockování o příspěvky. Více o akci na Facebooku

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
29 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments