Od policie osvobozená zóna CHOP v Seattlu konečně rozbita den poté, co její okupanti pohrozili nájezdem na dům starostky

Mezinárodní konflikty, NWO

Ale zjevně ne v reakci na ty týdny násilností.

Policie rozbila tu neblaze proslulou zónu CHOP v Seattlu nikoliv v reakci na ty týdny nezákonnosti a násilí, nýbrž v reakci na hrozbu pronesenou jejími okupanty, že provedou nájezd na domek starostky Jenny Durkan o výměře 5 000 čtverečních stop (465 m2) za 7,6 milionů $.

Durkan původně nařídila, aby ta oblast byla vyklizena policií už minulý týden, ale k akci se úřady rozhýbaly teprve dnes ráno.

Videoklipy ukazují falangy ozbrojené pohotovostní policie sunoucí se oblastí středu města, kterým nadává pár vzdorovitých refusniků jim zkouší alespoň nadávat. Většina okupantů ale utekla už před vpádem policie.

Střelba, násilný zločin a znásilňování v té oblasti předtím známé jako CHAZ bujelo už od okamžiku, kdy levicoví radikálové obsadili budovu policie a zabrali si celý sektor středu města.

Ač média a někteří politici tvrdili, že místní tyto autonomní protesty podporují, mnoho tamních obyvatel vystupovalo na veřejnosti a vyjadřovali svůj strach o bezpečnost a hlavně místní obchody se opakovaně dožadovaly, aby se konečně už nějaká akce provedla.

https://twitter.com/danli_wang/status/1278347403863547905?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1278347403863547905%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.prisonplanet.com%2Fseattle-chop-zone-dismantled-day-after-occupiers-threatened-to-raid-mayors-home.html

K takovým akcím nakonec došlo, ale ne v reakci na střelbu a úmrtí ve dvou po sobě následujících týdnech včetně naposledy zabitého 16letého teenagera, nýbrž až den poté, co ti radikálové pohrozili pochodem a potenciálním nájezdem na haciendu starostky Jenny Durkan.

„Koukejme: šest postřílených, dva teenageři zamordovaní a starostka Jenny pořád říká: „Je to takový umělecký festival.“ PAK ale CHAZ pohrozil, že jí sebere i její domeček o 5000 čtverečních stopách za 7,6 milionu dolarů, když už začala kecat. A o DEN POZDĚJI vyhnala policii, aby „s tím chaosem konečně skoncovala!“ tweetnul manažer spekulativního fondu James Altucher.

Durkan se předtím ztrapnila, když CHOP prohlašovala za „léto lásky“, i když se ze zóny už každodenně vynořovala videa o rvačkách mezi protestujícími a o mlácení odštěpenců a jejich vyhánění z oblasti.

Také Donaldu Trumpovi v tweetu sdělila: „Seattle je fajn, nemějte strach o demokracii.“

Ta krátká, sporná a násilná historie CHOP zase jednou ilustruje, jak ty tzv. komunistické utopie vždy končí vládou neurvalých davů, nezákonností a naprostým krachem.

Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
July 1, 2020

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/seattle-chop-zone-dismantled-day-after-occupiers-threatened-to-raid-mayors-home.html

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments