Obama říká, že ženy jsou „nezpochybnitelně lepší“ než muži a měly by vést všechny země

NWO

Je prezident Obama v nějakém mileneckém sporu se svou manželkou?

Prezident Obama v pondělí při projevu na soukromé akci v Singapuru řekl, že kdyby všechny země vedly ženy, tak by se nám všem značně zlepšila životní úroveň a bylo by méně válek a sporů. Když se ženy dostanou do vedení, jsou „nezpochybnitelně lepší“ než muži, řekl podle BBC Obama, kterého na tuto akci pozvali.

Většina problémů světa, řekl Obama, vyplývá z toho, že v mocenských pozicích je příliš mnoho starých mužů, což je zjevně lehká narážka na prezidenta Donalda Trumpa, ač jej výslovně nejmenoval.

Ač ženy nejsou perfektní, tak jsou daleko pokročilejší a spravedlivěji myslící než muži a Obama věří, že kdyby ženy dostaly dva roky na to, aby vedly všechny země světa, tak by tím všechny naše problémy byly vyřešeny.

„Teď, ženy, chci jen, abyste věděly, že ač nejste perfektní, tak mohu dost nezpochybnitelně říci, že jste lepší než my muži.“

„Mám absolutní jistotu, že kdyby po dva roky vedly všechny země na světě ženy, tak bychom se dočkali značného zlepšení skoro ve všem – v životní úrovni a ve všech výsledcích.“

Když se ho ptali, zda uvažuje, že by se někdy vrátil k politickému vedení, tak řekl, že věří, že vůdci, až přijde jejich čas, tak odstoupí.

„Když se podíváte na svět a podíváte se na jeho problémy, tak jsou to obvykle staří lidé, obvykle staří muži, kteří tomu překáží a neuhnou z cesty,“ řekl.

„Je důležité politickým vůdcům zkoušet připomínat, že jsou na svých místech, aby tam odváděli svoji práci, ale že tam nejsou na doživotí, nejste tam, abyste prosazovali svůj pocit důležitosti nebo svoji vlastní moc.“

V celém tom zaznamenaném referátu o Obamových výrocích nebyly žádné náznaky, že by snad žertoval.

Obama se svou manželkou Michelle minulý týden cestovali do Kuala Lumpur na akci Obamovy nadace a v této oblasti se zjevně nacházeli kvůli této akci.

by Tyler Durden

Mon, 12/16/2019 – 08:25

Zdroj: https://www.zerohedge.com/political/obama-says-women-are-indisputably-better-men-and-should-lead-every-country

Konec formuláře

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments