Nové knihy v e-shopu

Nezařazené

Mises.cz: 9. září 2012, Kolektiv Mises.cz

V elektronickém obchodu mises.cz nalenzete dvě nové vynikající knihy.

Tou první je kniha českého autora, Václava Rambouska, Všežravý stát. Tento text srozumitelnou formou objasňuje málo známé skutečnosti z oblasti veřejné ekonomiky a politiky, jako je charakter volebního chování v souvislosti se zdaněním a rozpočtovými výdaji, paradox většinového hlasování a jeho důsledky, politické obchodování, chování byrokracie, vliv zájmových skupin a další jevy.

Druhá publikace nese název Rakouská škola: Tržní řád a podnikatelská tvořivost. Tato kniha jednoho z nejznámějších rakouských ekonomů současnosti, Jesúse Huerty de Sota, nabízí jednoduchý a ucelený pohled Rakouské školy na ekonomické chování člověka. Text zároveň slouží jako historický přehled myšlení hlavních představitelů tohoto ekonomického směru, každá kapitola navíc nabízí srovnání s ostatními ekonomickými proudy a poukazuje na jejich slabiny.

Zakoupením knih a dalšího zboží z eshopu přispějete na chod institutu a podpoříte tak další publikační činnost.

V nejbližší době také plánujeme dotisk nabízených triček – pokud by měl někdo specifický požadavek (nestandardní velikost, barva, …), napište jej do komentářů a my se vám pokusíme vyjít vstříc.

Díky.

Originální článek naleznete zde:

Nové knihy v e-shopu

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments