Nová carevna Facebookové cenzury je levičanda nenávidící Trumpa

Cenzura a informační manipulace, NWO

K novým členům „dozorčího výboru nad obsahem“ Facebooku, který inkvizitorsky rozhoduje, které informace se mají na sociálních médiích tohoto marginalizujícího monopolu objevovat, je Pamela Karlan, levičanda, která proslula tím, že zavedla mezi liberály posměšné označování amerického prezidenta jako baron Trump.

„Ten nezávislý výbor, který bude moci zvrátit i rozhodnutí  Facebooku jako firmy a jeho generálního ředitele Marka Zuckerberga o tom, zda nějaký kus obsahu smí na Facebooku nebo Instagramu být, je vysoce profilovaná reakce na kritiku toho, jak tato společnost sociálních médií zachází s problematikou obsahu,“ hlásí Channel News Asia.

Jednou z nových členek není nikdo menší než Pamela S. Karlan, americká profesorka práva z právní fakulty Stanfordu, která si udělal jméno při anti-Trumpovských hysterických projevech během slyšení k impeachmentu.

„Ústava uvádí, že povoleny nejsou žádné šlechtické titulu,“ vykřikovala Karlan během svého hysterčení. „Tak jak si prezident mohl dovolit dát svému synovi jméno Barron, nesmí z něj DĚLAT barona.“

https://twitter.com/MarkDice/status/1258126433953570816

Melanie Trump odpověděla na tento útok na nezletilého Barrona prohlášením „měla by ses stydět“ sama za sebe. Trumpova administrativa nazvala prohlášení Karlan za „nechutné“ a ta se následně omluvila.

Karlan také jednou sama sebe popsala jako „drze sarkastickou, bisexuální Židuli“ a New York Times ji popisoval jako „uřvanou, nevázaně prostořekou džihádistku liberálů.“

Jmenování Karlan pouze potvrzuje, že Facebook je politiky hyper-zaujatý spolek, který se propůjčuje k manipulování voleb cenzurováním obsahu příznivého k Trumpovi a zakazující vlivné konzervativce a takové oddané jako vy.

Dalším jmenovaným do této cenzurní rady je Alan Rusbridger, bývalý redaktor krajně levičáckých novin Guardian.

Očekávejte tedy, že tato společnost bude agresivně dusit svobodný projev ještě vehementněji, když na to budou dohlížet inkvizitoři jako Rusbridger a Kaplan.

by Tyler Durden

Thu, 05/07/2020 – 08:45

Authored by Chip Somodevilla via Summit News,

Konec formuláře

Zdroj: https://www.zerohedge.com/technology/facebooks-new-censorship-czar-anti-trump-leftist-who-made-barron-punch-line

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments