Němečtí Zelení navrhují vydávání pasů všem ‚klimatickým uprchlíkům‘

Globální oteplování, NWO

Členové německé Strany Zelených navrhli, že tzv. „klimatičtí uprchlíci“ by měli mít povoleno do země vstupovat a získávat hned po příjezdu německý pas.

Návrh prosazuje dlouhodobá Zelená politička Claudia Roth, která říká, že je to nutné pro lidi z oblastí, jako jsou různé tichomořské ostrovy, o kterých tvrdí, že by mohly být ohroženy klimatickou změnou, hlásí německý masový časopis Bild.

Na kolik „klimatických uprchlíků“ by se taková politika vztahoval, není jasné, ač Spojené národy předtím tvrdily, že do roku 2050 by klimatickou změnou mělo být postiženo 25 milionů až jedna miliarda lidí.

Podle Zelených uvádí Světová banka předpokládaný počet klimatických uprchlíků na 140 milionů do roku 2050 jen z Jižní Asie, Jižní Ameriky a Afriky, kdy tito všichni by teoreticky byli na základě tohoto návrhu způsobilí dostat německý pas.

Tento nápad rozhodně odsoudili politici opozičních stran jako ministr vnitra Severního Porýní-Vestfálska Herbert Reul, který uvedl, že v současnosti se Německo kvůli migraci potýká s problémy vnitřní bezpečnosti.

Linda Teuteberg z libertariánské strany Svobodných demokratů (FDP) zašla ještě dále, kdy tento nápad označila za „státem garantovanou fantazii o záchraně světa“ a prohlásila, že z Německa by se neměla dělat „Noemova archa světa.“

Dokonce i ministr životního prostředí za levicové Sociální demokraty Svenja Schulze vyjádřil závažné pochybnosti, kdy říká, že v první řadě lépe fungují politiky, které zajistí, že lidé nemusí ze svých regionů utíkat.

Tento měsíc Spojené národy obvinily klimatickou změnu z veškeré globální masové migrace slovy: „Klimatická změna by rovněž mohla zintenzivnit konflikty, jelikož lidé budou bojovat o vzácné zdroje.“

„Když se katastrofy zkombinují s účinky konfliktů a násilí, tak spousta lidí v tomto kontextu prchá a mohou se z nich stát uprchlíci,“ dodali.

Návrh německých Zelených také přichází jen měsíce poté, co Výzkumná služba Evropského parlamentu (EPRS) vydala politickou zprávu uvádějící: „Evropa kvůli své zeměpisné poloze a své reputaci jako příklad stability, štědrosti a otevřenosti vůči těm z narůstajících mezinárodních a vnitřních konfliktů, klimatických změn a globální chudoby, bude nejspíš představovat pro žadatele o azyl a migranty světový ideál.“

ARIS MESSINIS/AFP/Getty Images

CHRIS TOMLINSON

18 Dec 2019

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2019/12/18/german-greens-propose-giving-passports-all-climate-refugees/

Konec formuláře

0 0 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments